Діти (4)Новорічні свята найочікуваніші для дітвори. Їх полюбляють не лише діти, а й дорослі. З нетерпінням чекають приходу Нового року та Різдва. Радість жаданого подарунка не порівняна ні з чим.

Однак є діти, яких життя позбавило радості і тепла сім’ї. І вони, як і всі, вірять в чудеса та чекають подарунків. Саме малечу такої категорії під час новорічних та різдвяних свят відвідали депутат Кіровоградської обласної ради Сергій Хільченко, голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко та депутат Компаніївської районної ради Юрій Карандєєв.

Під патронатом Хільченка С.В. було організовано поїздку в смт Компаніївка, с.Голубієвичі, с.Сасівка, с.Червоновершка, Роздолля, с.Братерське до прийомних сімей, сімей-опікунів, дитячих будинків сімейного типу, в яких перебувають на вихованні дев’яносто шість дітей.

Малечі було вручено солодкі подарунки. Теплі слова побажань миру, добра, злагоди, благополуччя, здоров’я та впевненості у своїх силах прозвучали від організаторів поїздки.

Сергій Васильович ознайомився з умовами проживання прийомних дітей в сім’ях,  обговорив проблемні питання щодо виховання дітей цієї категорії та їх гармонійного розвитку.

Діти (3) Діти (2) Діти (1)

 

Залишити відповідь