Про підготовку господарського комплексу району до проходження опалювального сезону 2016-2017 роки

imagesКОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 22 вересня 2016 року                                                                     №87

смт Компаніївка

Про підготовку господарського

комплексу району до проходження

опалювального сезону 2016-2017 роки

 

На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Маслюкову О.О., про стан об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки

районна рада

ВИРІШИЛА

  1. Звіт начальника відділу регіонального розвитку містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства про стан об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2016-2017 роки взяти до відома.
  2. Установам та організаціям, які фінансуються з місцевих бюджетів:

забезпечити своєчасне проведення розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги і внести у разі потреби відповідні зміни до розпису та кошторисів бюджетних видатків;

  1. Рекомендувати селищному та сільським головам підвищити рівень фінансового забезпечення заходів з поліпшення технічного стану об’єктів вулично-дорожньої мережі, зовнішнього освітлення, забезпечити заготівлю протиожеледних матеріалів у необхідній кількості. В умовах недостатньої наявності спеціалізованої техніки забезпечити укладання договорів з підприємствами усіх форм власності на розчистку вулично-дорожньої мережі від снігозаметів.

 

Голова районної ради                                                                       В.Спіктаренко

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ВІДСУТНІЙ
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ЗА
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ЗА
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА
УСЬОГО: 26


Додаток

до рішення районної ради

від 22 вересня 2016 року №87

 

ДОВІДКА

Про підготовку господарського комплексу району до проходження опалювального сезону 2016-2017 року

 

Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2016/2017 року, забезпечення соціальної сфери району стабільним та якісним теплопостачанням є одним із головних завдань в роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій.

В галузі освіти

З метою поліпшення технічного стану в галузі на період проходження опалювального сезону передбачено кошти за рахунок усіх джерел фінансування у сумі 658,0 тис.грн.

Станом на 1  вересня  2016 року виконано:

– поточні ремонти котелень, їдалень, харчоблоків, приміщень в загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладах на суму 283,3 тис.грн..

– заміну на енергозберігаючі склопакети 12 вікон у Голубієвицькій ЗОШ (позабюджетні кошти), 23 вікна у Нечаївській ЗОШ (позабюджетні кошти), 6 вікон у Зеленівській ЗОШ (позабюджетні кошти), 8 вікон у Червоновершській ЗОШ (позабюджетні кошти).

Виконано ремонт системи опалення та покрівлі складу у Софіївській ЗОШ на суму 4,0 тис.грн (позабюджетні кошти).

Проведена повна заміна системи опалення та утеплення стелі у приміщенні Водянської ЗОШ на суму до 120,0 тис.грн (позабюджетні кошти)

В Губівській ЗОШ І-ІІІ ст за кошти місцевого бюджету проведено заміну вхідних дверей та 2 вікон на енергозберігаючі склопакети на суму 12,5 тис грн.

Виконано роботи по встановленню вентиляційної системи приміщень першого поверху у Червоновершській ЗОШ на суму до 80,0 тис.грн (позабюджетні кошти)., та проведено  ремонт  підлоги у всіх навчальних приміщеннях на 1 поверсі

На суму 50 тис.грн (позабюджетні кошти), виконано заміну покрівлі із азбестоцементних листів на металопрофіль на їдальні школи, вартість робіт 50 тис.грн (позабюджетні кошти)

З метою забезпечення санітарно –гігієнічних вимог придбано:

– у Софіївську ЗОШ електроплиту на суму 8,1 тис.грн. за кошти місцевого бюджету.

– водяний насос у свердловину Лозуватської ЗОШ на суму 6,0 тис.грн за кошти місцевого бюджету.

– водяний насос у свердловину в Гарманівської ЗОШ на суму 5,0 тис.грн за           кошти місцевого бюджету.

На даний час залишок твердого палива в закладах освіти складає:

  • вугілля 67,4 тони при потребі 809 тон;
  • пілетів 16,5 тон при потребі 454 тони.

Станом на 1 вересня проведено тендер та визначено переможця для закупівлі вугілля на суму 2300,0 тис.грн. Придбано шкільного автобуса на суму 1400,0 тис.грн кошти районного та державного бюджету.

Готові до роботи в осінньо-зимовий період 19 котелень загальноосвітніх навчальних закладів, 6 котельні дошкільних навчальних закладів та ЦДЮТ.

Виготовлена проектно-кошторисна документація на капітальний ремонт покрівлі Голубієвицької ЗОШ на загальну суму 1216,706 тис.грн, виготовлена  проектно-кошторисна документація на будівництво теплогенераторної на альтернативному виді палива у Червоновершській ЗОШ на загальну суму 855,544  тис.грн.

У дошкільному дитячому навчальному закладі №1 смт Компаніївка проведено поточний ремонт, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачанням. Кошти на придбання палива передбачені в сумі 37,500 тис.грн. (закупівля 30т. пілетів)

У дошкільному дитячому навчальному закладі №2 смт Компаніївка проведено поточний ремонт, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачанням. Ведеться будівництво окремої теплогенераторної з використанням альтернативних видів палива за кошти місцевого бюджету на суму 921,726 тис.грн. (введення в дію заплановано на жовтень місяць поточного року). Кошти на придбання палива передбачені

У дошкільному дитячому навчальному закладі №3 с.Живанівка проведено поточний ремонт, дитячий заклад забезпечено холодним та гарячим водопостачанням. Проведено ремонт внутрішніх туалетів за кошти місцевого бюджету на суму 3,5 тис.грн. Система опалення готова до роботи. Кошти на придбання вугілля передбачені  в сумі 15,0 тис.грн.

У дошкільному дитячому навчальному закладі с.Мар’ївка виконано вимощення по периметру приміщення дитячого садка, проведено заміну покрівлі з утепленням, та виконано заміну покрівлі на підсобних приміщеннях  на суму 320,770 тис.грн. ( кошти районного бюджету- 70,0 тис.грн. та кошти місцевого бюджету 250,77 тис.грн.).

За кошти місцевого бюджету виконано реконструкцію веранди дитячого садка та наружну побілку усіх приміщень на суму 2,380 тис.грн.

Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету, на придбання 10164 м.куб.газу, передбачено 100,400 тис.грн.(газопостачання).

Дошкільний дитячий навчальний заклад с.Полтавка за рахунок коштів соціальних інвестицій 600,0 тис.грн., 100,0 тис.грн. – місцевого бюджету та 66,0 тис.грн. – обласного бюджету виконано роботи по відкриттю другої групи. Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету на закупівлю 13 тон вугілля передбачено 41,950 тис.грн.

В дошкільному дитячому  навчальному закладі с.Роздолля за кошти місцевого бюджету планується проведено  заміну покрівлі на суму 200,0 тис.грн., проведено внутрішній ремонт у приміщенні дитсадка на суму 5,0 тис.грн. За  позабюджетні кошти планується заміна 6 вікон на енергозберігаючі склопакети. Для успішного проходження опалювального сезону з місцевого бюджету на закупівлю 800 м.куб. газу передбачено 79,310 тис.грн (газопостачання ).

В галузі охорони здоров’я

З метою своєчасної і якісної підготовки до опалювального сезону 2016/2017 року проводиться відповідна робота:

– проводиться  робота  по виготовленню технічного звіту (режимні карти) на газові котли (вартість  – 5.0 тис. грн..) для подальших пусконалагоджувальних робіт (орієнтовна вартість – 3-4 тис. грн.);

– проводиться робота по  повірці газового лічильника та газових сигналізаторів (вартість повірки 885 грн., орієнтовна вартість встановлення 500 грн.) ;

– проводиться робота по підготовці документів для навчання операторів котельні, завідуючого котельнею та особи, відповідальної за теплогосподарство (орієнтовна вартість – 1800 грн.) ;

– проведений ремонт  теплотраси  лівого крила головного корпусу.

Окрім того, необхідно підготувати технічний звіт (режимні карти) для котлів на альтернативних джерелах опалення. Орієнтовна вартість – 56,0 тис. грн.

Станом на 01.09.2016 року залишок коштів для оплати природного газу становить 135, 0 тис. грн., для оплати пілетів 223, 508 тис. грн.

Є декілька проблемних питань, які необхідно вирішити для забезпечення сталої роботи  лікарні в осінньо – зимовий період 2016-2017 рр.:

  • провести розчистку електромережі від дерев, орієнтовна вартість робіт – 3.0 тис. грн..;
  • придбати резервний фекальний насос для забезпечення стабільної роботи водовідведення та системи каналізації, орієнтовна вартість -30.0 тис.грн.

Центр первинної медико-санітарної допомоги

В районі функціонує 18 ФП та 2 лікарські амбулаторії: Голубієвицька лікарська амбулаторія та Лозуватська амбулаторія загальної практики- сімейної медицини.

Придбання твердого палива проводиться згідно з помісячним планом, на серпень 2016 року передбачено закупити 4,95 т. вугілля на суму 17,325 тис.грн. Залишок твердого палива на 01.05.2016 року складає: вугілля – 4 т; дрова – 3м.куб. Станом на 18 серпня 2016 року придбано твердого палива 22,8 т. на суму 80,151 тис.грн., дрова 31,896 м.куб. на суму 18,5 тис.грн.

Голубіевицька лікарська амбулаторія – опалюється  газовими конвекторами, для забезпечення газом на опалювальний період передбачено кошти в сумі 28,2 тис.грн. Залишається невирішеним питання ремонту покрівлі Голубієвицької ЛА.

Лозуватська амбулаторія ЗПСМ – опалюється вугіллям від індивідуального котла.

3 фельдшерські пункти опалюються виключно ел. камінами.

5 ФП – на змішаному опаленні (ел. конвектор + пічне опалення)

Живанівсткий та Мар’ївський фельдшерські пункти будуть опалюватись електроенергією, кошти передбачені за рахунок субвенції Компаніївської селищної ради та  Мар’ївської сільської ради.

В межах проекту  «Реконструкція інженерних мереж ФП в с.Гарманівка» проводяться ремонтні роботи в Гарманівському ФП .

В галузі культури

Із 44 закладів культури району планується  опалювати  22:

– електропостачання – 4 (дитяча музична школа, районний будинок культури, центральна районна бібліотека, Нечаївський літературно-меморіальний музей Ю.Яновського);

– газове – 2 (районна дитяча бібліотека, Голубієвицька сільська бібліотека);

– тверде паливо, дрова – 3 (Губівський СБК, Роздольський сільський клуб, Сасівська сільська бібліотека);

– електричні конвектори – 10 (Мар’ївська, Полтавська, Роздольська, Водянська, Лозуватська сільські бібліотеки, Червонослобідський, Софіївський, Мар’ївський сільські будинки культури, Зеленівський сільський клуб, історичний музей Компаніївського району);

– «уфо» 3 (Живанівський, Нечаївський, Петрівський сільські будинки культури).

Станом на 01.09.2016 року в закладах культури району проведено: заміну дверей та вікон на склопакети в 5 закладах (Червонослобідський СБК, Живанівський СБК, РБК, Виноградівський  СБК, Зеленівський СК (93,0 тис. грн), ремонт приміщення Сасівського СК (25,0 тис.грн.) в стані ремонту покрівля та приміщення Софіївського, Червоновершківського, Живанівського, Полтавського, Гарманівського СБК (227,0 тис.грн), електромережа Нечаївського літературно-меморіального музею Ю.Яновського (4,0 тис.грн), проведено поточний ремонт приміщення та ремонт  електромережі Компаніївської дитячої музичної школи (5,5 тис.грн), у Марївському СБК за рахунок місцевого бюджету виконано заміну частини покрівлі на суму 63,620 тис.грн (заплановано виконаня по заміні покрівлі на загльну суму 200,0 тис.грн). Придбано електричні інфрачервоні панелі для Нечаївського літературно-меморіального музею Ю.Яновського (16,0 тис.грн), центральної районної бібліотеки (9,0 тис.грн). Виготовлено проектно-кошторисну документацію на проведення ремонту покрівлі Водянського сільського клубу (5,9 тис.грн).

В галузі ЖКГ

На території Компаніївського району діють п’ять комунальних підприємств: СКП «Компаніївське», СКП «Відродження», КСП «Мар’ївка», КП «Джерело» та КП «Водограй» а також при селищній раді працює комунальне підприємство «Благоустрій», яке займається благоустроєм селища та вивезення твердих побутових відходів від населення та підприємств різної форми власності.

Для сталого забезпечення населення та підприємств водою комунальним підприємством «Компаніївське» використано 139,0 тис.грн та виконано такі роботи: – встановлено та введено в експлуатацію два частотних перетворювача вартістю 95,0 тис.грн, за кошти місцевого бюджету;

– збудовано 0,9 км водопровідної мережі на суму 20,0 тис.грн, за кошти місцевого бюджету;

– за власні кошти підприємства устатковано 7 колодязів на водопровідній мережі селища, на суму 2,1 тис.грн;

– за кошти місцевого бюджету проведено гідравлічне очищення каналізаційної мережі та 5 каналізаційних колодязів на суму 22,0 тис.грн.

В смт Компаніївка відновлено вуличне освітлення по вул. Тополина (Фрунзе), Паркова (Кірова), Першотравнева, Космонавтів, Шевченка та частково Перемоги. Встановлено 58 світлоточок, вартість робіт склала  80 тис.грн.

В с.Нечаївка за кошти місцевого бюджету в сумі 68 тис. грн відновлено вуличне освітлення по вулицях Молодіжна та Яновського встановлено 19 світлоточок (всього 38)

За кошти місцевих бюджетів проводяться ремонти дорожнього покриття в смт Компаніївка, с. Гарманівка, с. Мар’ївка.

Залишити відповідь