Про районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг у сфері держаної реєстрації»

             images                                                                                                  

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДЕСЯТА  СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 липня 2016 року                                                                                 №82

 

смт Компаніївка

 

Про районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг у сфері держаної реєстрації»

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та у зв’язку з фактичним припиненням в одноденний строк надання місцевими органами юстиції послуг у сфері державної реєстрації з одночасною передачею районній державній адміністрації заяв та реєстраційних справ, відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 25 грудня 2015 року №1395-р «Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» створено новий відділ з питань державної реєстрації Компаніївської РДА. Враховуючи обсяг та інтенсивність виконання державними реєстраторами роботи пов’язаної з реєстраційними діями, відсутністю достатньої кількості оргтехніки та відповідно до Законів України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», а також на виконання наказів Міністерства юстиції України «Про затвердження положення про умови зберігання документів Національного архівного фонду» від 02 березня 2015 року №296/5 та «Про затвердження Порядку ведення архіву реєстраційних справ» від 14 листопада 2011 року 3319/5. З урахуванням основних положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року №385, Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 27 січня 2015 року №716, інших законодавчих та нормативно- правових документів з питання реалізації реформи системи надання адміністративних послуг

 районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг у сфері державної реєстрації» (Програма додається).
  2. Визначити головним розпорядником коштів Компаніївську районну державну адміністрацію.
  3. Відділу з питань державної реєстрації Компаніївської РДА забезпечити виконання даної програми та інформувати районну раду про її виконання до 31 грудня 2016 року.
  4. Фінансовому управлінню районної державної адміністрації внести пропозиції щодо змін до районного бюджету з питань фінансування зазначеної програми.
  5. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

 

 

 

Голова районної ради                                                                     В.Спіктаренко

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ВІДСУТНІЙ
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандеєв Юрій Вікторович ВІДСУТНІЙ
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ЗА
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ВІДСУТНІЙ
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ВІДСУТНІЙ
УСЬОГО: 26

 

Залишити відповідь