Про клопотання про відзначення Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» та Відзнакою Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

СЬОМА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 28 квітня 2016 року                                                                            №68

смт Компаніївка

 

Про клопотання про відзначення

Почесною відзнакою Кіровоградської

області «Честь і слава Кіровоградщини»

та Відзнакою Кіровоградської області

«За заслуги» ІІ ступеня

 

Відповідно до Положення про Почесну відзнаку Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини», затвердженого рішенням Кіровоградської обласної ради від 16 грудня 2005 року №525 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 28 червня 2007 року №265 та від 29 грудня 2010 року №63), Положення про Відзнаку Кіровоградської області «За заслуги» І та ІІ ступенів, затвердженого рішенням обласної ради від 21 грудня 2012 року №431,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити кандидатуру Адаменка Анатолія Миколайовича, голови правління сільськогосподарського виробничого кооперативу «Відродження» Компаніївського району Кіровоградської області, депутата Компаніївської районної ради сьомого скликання для відзначення Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про відзначення Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» Адаменка Анатолія Миколайовича, за особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, значні успіхи у виробничій діяльності та активну громадську позицію.
  2. Погодити кандидатуру для присвоєння Почесної відзнаки Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» трудовий колектив виробничого сільськогосподарського кооперативу «Колос» (керівник Болюк Анатолій Васильович) та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про присвоєння Почесної відзнаки Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» виробничому сільськогосподарському кооперативу «Колос», за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здобуття значних успіхів у виробничій, соціальній сферах.
  3. Погодити кандидатуру Гордієнка Григорія Миколайовича, директора Компаніївського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету для відзначення Відзнакою Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня, за високі особисті досягнення в науково-технічній, соціально-культурній, громадській роботі в галузі аграрної освіти та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про присвоєння Відзнаки Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня Гордієнку Григорію Миколайовичу.
  4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та розвитку інформаційного простору.

 

 

 

Голова районної ради                                                                       В.Спіктаренко

 

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ВІДСУТНІЙ
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ЗА
12 Кондратенко Анатолій Іванович ВІДСУТНІЙ
13 Кріпак Анатолій Олександрович ЗА
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА
УСЬОГО: 26

Залишити відповідь