№52

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

П’ЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 березня 2016 року                                                                         №52

 

смт Компаніївка

 

Про програму розвитку малого та середнього підприємництва у Компаніївському районі на 2016- 2018 роки

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект програми розвитку малого та середнього підприємництва у Компаніївському районі на 2016 – 2018 роки, та на підставі статті 9 Закону України «Про державну підтримку малого підприємництва»

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити програму розвитку малого та середнього підприємництва у Компаніївському районі на 2016- 2018 роки (далі – Програма) (додається).

2.Органам місцевого самоврядування та місцевим органам виконавчої влади, керівникам підприємств і організацій, громадських об’єднань, підприємцям зосередити зусилля на забезпеченні виконання основних показників програми та програмних заходів відповідно до встановлених термінів.

  1. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури.

 

 

 

Голова районної ради                                                            В. Спіктаренко

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ВІДСУТНІЙ
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
5 Голосун Віталій Юрійович ВІДСУТНІЙ
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ВІДСУТНІЙ
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандєєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ЗА
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ВІДСУТНІЙ
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА
УСЬОГО: 26

Залишити відповідь