№403

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 вересня 2015 року                                                                                        №403

смт Компаніївка

 

Про стан підготовки  об’єктів житлово-комунального

господарства та соціальної сфери району до роботи в

осінньо-зимовий період 2015-2016 роки

 

На підставі статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши звіт «Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року»,

районна рада

ВИРІШИЛА

  1. Звіт «Про стан підготовки об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року» взяти до відома.
  2. Керівникам установ та організацій, які фінансуються з місцевих бюджетів звернути увагу на забезпечення своєчасного проведення розрахунків за спожиті енергоносії та надані житлово-комунальні послуги і внести у разі потреби відповідні зміни до розпису та кошторисів бюджетних видатків.
  3. Рекомендувати селищному та сільським головам підвищити рівень фінансового забезпечення заходів з поліпшення технічного стану об’єктів вулично-дорожньої мережі, зовнішнього освітлення, забезпечити заготівлю протиожеледних матеріалів у необхідній кількості. В умовах недостатньої наявності спеціалізованої техніки забезпечити укладання договорів з підприємствами усіх форм власності на розчистку вулично-дорожньої мережі від снігозаметів.
  4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури.

 

 

 

Голова районної ради                                                                         В.Білобровенко


Додаток

до рішення районної ради

від 24 вересня 2015 року №403

 

Інформація

Про стан готовності об’єктів житлово-комунального господарства та соціальної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2015-2016 року

 

Підготовка до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року, забезпечення соціальної сфери району стабільним та якісним теплопостачанням є одним із головних завдань в роботі органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств та організацій.

Заклади освіти

На території району знаходиться 19 загальноосвітніх, 6 дошкільних, 2 позашкільних навчальних заклади.

Для успішного проходження опалювального сезону 2015/2016 року в закладах освіти району проведено ряд заходів:

–  чистка котлів від накипу, димових каналів від сажі;

– ремонт та змащування насосів для перекачування води, електронагрівачів, водяних задвижок та кранів;

– проведено ревізію електро-пускової апаратури, електричних плит та електрогосподарства закладів;

– виконано санітарну побілку котелень;

– забезпечено приміщення котелень засобами пожежогасіння та технічною документацією.

Проведено частковий ремонт покрівлі Компаніївської ЗОШ І-ІІІ ст. на загальну суму 75 тис.грн (40 тис.грн. субвенція селищної ради, 35 тис.грн районний бюджет)  Роботи виконані підприємством «Центрбудмонтаж».

В Лозуватській ЗОШ  І-ІІІ ст. проведено ремонт покрівлі на суму 18 тис.грн. (11тис.грн. кошти ТОВ «Лісова», 4 тис.грн кошти сільської ради, 3 тис.грн. спонсорські кошти). Роботи виконані працівниками школи, сільської ради, громадою села Лозуватка.

Проведено заміну 9 вікон у Голубієвицькій  ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 30 тис.грн. кошти ТОВ «ім. Яновського»

Виконані роботи  по  капітальному ремонту та енергоефективності Сасівської ЗОШ І-ІІІ ст –  створення  навчально-виховного комплексу на суму 1241 тис.грн., з них: державний бюджет 130,6 тис.грн, місцевий бюджет 93,6 тис.грн, Український фонд соціальних інвестицій 992,8 тис.грн.

Завершено будівництво теплогенераторної  на альтернативних видах палива з двома теплогенераторами потужністю  160 кВт кожний для Голубієвицької ЗОШ І-ІІІ ст. на суму 1021 тис. грн.

Проведено роботи з первинного технічного огляду котлів у Живанівській ЗОШ І-ІІІ ст, Компаніївській ЗОШ І-ІІІ ст., Голубієвицькій ЗОШ І-ІІІ ст. Виконано  технічне діагностування та складання технічного паспорта  по котлам у Компаніївській ЗОШ І-ІІ ст, Губівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Завезено  вугілля  для  загальноосвітніх  закладів 310,2 т. (41,8%), дошкільні навчальні заклади 16,6т (48,8%), позашкільні навчальні заклади 5 т (46,1%).

Виділено кошти на придбання пілетів: Компаніївська селищна рада – 119,0тис.грн для Компаніївської ЗОШ І-ІІІ ст на придбання 50 т. пілетів, Живанівська ЗОШ І-ІІІ ст 30т.

Станом на 17 серпня 2015 року підписано 12 актів готовності  теплового господарства на загальноосвітні школи, 6 на дошкільні навчальні заклади, 1 на позашкільний навчальний заклад.

Компаніївська  центральна районна лікарня

Для  своєчасної та якісної підготовки до опалювального сезону  проводяться наступні заходи:

  • ведеться робота по введенню в експлуатацію на альтернативних видах палива котлів у котельні лікарні, завершення планується до 1 вересня 2015 року вартість робіт становить  735 тис.грн;
  • проводиться заміна теплотраси лівого крила головного корпусу, завершення робіт планується до 30 вересня 2015 року вартість робіт 40 тис. грн.

Центр первинної медико-санітарної допомоги

Для сталого проходження опалювального сезону для  фельдшерських пунктів які будуть опалюватись  твердим паливом планується закупівля дрів  на суму 16 тис. грн., вугілля 31 т. на суму 94 тис.грн.. Живанівсткий та Мар’ївський  фельдшерські пункти  будуть опалюватись електроенергією, кошти передбачені за рахунок субвенції Компаніївської селищної ради та  Мар’ївської сільської ради.

За кошти фонду регіонального розвитку плануються проведення  ремонту  покрівлі Гарманівського фельдшерського пункту, вартість робіт 255,7 тис. грн.

Заклади культури

На території району мережа закладів культури  складає 45 закладів (не працює Долинівський сільський клуб), з яких планується  опалювати  21:

–  електропостачання – 2 (дитяча музична школа, районний будинок культури);

– газове – 3 (центральна районна бібліотека, районна дитяча бібліотека, Голубієвицька сільська бібліотека);

– тверде паливо, дрова – 3 (Губівський СБК, Роздольський сільський клуб, Сасівська сільська бібліотека);

– електричні конвектори – 10 (Мар’ївська, Полтавська, Роздольська, Водянська, Лозуватська сільські бібліотеки, Червонослобідський, Софіївський, Мар’ївський сільські будинки культури, Зеленівський сільський клуб, історичний музей Компаніївського району);

– «уфо» 3 (Живанівський, Нечаївський, Петрівський сільські будинки культури).

З  метою  підготовки закладів культури району до роботи в осінньо-зимовий період 2015/2016 року станом на 17 серпня  2015 року проведено:

заміну вікон  та дверей  на енергозберігаючі Гарманівського сільського будинку культури (68,0 тис грн.); поточні ремонти  дитячої музичної школи  (1,0 тис. грн..) історичного музею (5,0 тис.грн..), Нечаївського літературно-меморіального музею Ю.І. Яновського (0,5 тис. грн..);

в стадії ремонту покрівля районного Будинку культури (9,5 тис. грн),

для Губівського  СБК придбано  піч «Булер’ян» (5,0 тис.грн)

Для  проходження  опалювального сезону 2015/2016 року передбачено кошти в сумі 51,950 тис.грн.: на газове опалення 35,641 тис.грн. та електроопалення 19,309 тис.грн.

Водопровідно-каналізаційне господарство СКП Компаніївське

Проведено  профілактичні роботи  по водопровідній та каналізаційних мережах на суму 2 тис. грн

Замінено 2 глибинних насоси  на артезіанських свердловинах вартістю 15 тис.грн.

Введено в дію нову збудовану свердловину, вартість робіт становить 230 тис.грн.

До початку опалювального сезону планується провести  ряд  ремонтних робіт по відновленню водопостачання з вул. Калініна смт. Компаніївка на вул. Молодіжна буде прокладено 700м. нового водогону, що дасть можливість підключити до 50 абонентів до централізованого водопостачання. Завершити роботи планується до 1 жовтня поточного року.

СКП Відродження с. Голубієвичі

Проведено  заміну 2 глибинних  насосів  в свердловинах та встановлено безбашену систему подачі води,   вартість робіт становить 65 тис. грн. Проведено  заміну 40 метрів  водогону  чавунних труб на пластикові,  вартість робіт становить  5 тис. грн.

СКП Мар’ївське

Проведено  ремонт водонапірної башти та ремонт глибинного насосу, вартість робіт становить 4 тис.грн

Вуличне освітлення

Станом на 1 серпня 2015 року централізованим вуличним освітленням забезпечено 9 населених пунктів:  Компаніївка, Живанівка, Виноградівка, Водяно, Гарманівка, Трудолюбівка, Голубієвичі,  Червона Слобода, Лозуватка. Протяжність електромереж становить 39 км налічується 410 світлоточок. В с. Сасівка встановлено 21 світильників  які підключено від населення.

Дороги комунальної власності

Станом на 17 серпня  2015 року проведено поточний ремонт доріг в с.Гарманівка на суму 72 тис.грн.

В смт Комапніївка тривають роботи по ремонту вулично-дорожньої мережі після проведення реконструкції системи водопостачання.  Проведено ремонт вулиць  Шевченка – 52 тис.грн, Фрунзе – 99 тис.грн, Шкільна – 32 тис.грн, Кірова 133 тис.грн. Планується проведення капітального ремонту провулків по вул. Першотравневій на суму 513 тис.грн.

В с. Червоновершка проведено ремонт доріг на суму 36 тис.грн. вул. Центральна.

Дошкільні дитячі заклади

Для успішного проходження опалювального сезону 2015-2016 року в дошкільному навчальному закладі  «Пролісок» смт. Компаніївка  встановлено нову автоматику в котельні,  виконано промивку  внутрішньої системи каналізації.

В дошкільному навчальному закладі «Барвінок» смт Компаніївка  виконано промивку системи  теплопостачання  та проведено заміну вхідних дверей.

В дошкільному навчальному закладі «Калинка» с.Мар’ївка виконано заміну 22 вікон на енергозберігаючі склопакети та  замінено 7 дверей на загальну суму 65 тис.грн. Проведено перевірку  газового сигналізатора.

Для проходження опалювального сезону в дитячому навчальному закладі «Пролісок» с. Роздолля передбачені кошти в сумі 40,3 тис. грн. на опалення  природним газом.

У  дошкільному навчальному закладі «Капітошка» с. Полтавка проведено косметичний ремонт, проводиться часткова заміна елементів опалювальної системи, проведено заміну твердопаливного котла на суму 134 тис.грн (кошти місцевого та обласного бюджету). Проводяться роботи по реконструкції  недіючої  половини приміщення для відкриття другої групи дитячого садка, кошти  українського фонду  соціальних інвестицій, освоєно 143 тис.грн  загальна вартість проекта  765 тис.грн

Залишити відповідь