№402

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ

ШОСТОГО СКЛИКАННЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 24 вересня 2015 року                                                                              №402

смт Компаніївка

 

Про хід виконання районної програми протидії

поширення наркоманії, боротьби з незаконним

обігом наркотичних засобів, психотропних

речовин та прекурсорів на 2012-2016 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подану районною державною адміністрацією інформацію про хід виконання районної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2016 роки,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію про хід виконання районної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2016 роки взяти до відома.
  2. 2. Райдержадміністрації здійснювати постійний контроль за виконанням районної програми протидії поширення наркоманії, боротьби з незаконним обігом наркотичних засобів, психотропних речовин та прекурсорів на 2012-2016 роки, та щороку до 27 грудня, інформувати сесію районної ради про хід виконання Програми.
  3. Рекомендувати виконавчим комітетам місцевих рад заслухати інформацію, в установленому порядку, про хід виконання відповідних місцевих програм на 2011-2016 роки.
  4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради                                                           В.Білобровенко

Залишити відповідь