№393

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ П’ЯТА СЕСІЯ

ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 11 червня 2015 року                                                                                    №393

смт Компаніївка

 

Про клопотання про відзначення

Почесною відзнакою Кіровоградської

області «Честь і слава Кіровоградщини»

та Відзнакою Кіровоградської області

«За заслуги» ІІ ступеня

 

Відповідно до Положення про Почесну відзнаку Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини», затвердженого рішенням Кіровоградської обласної ради від 16 грудня 2005 року №525 (зі змінами, затвердженими рішеннями обласної ради від 28 червня 2007 року №265 та від 29 грудня 2010 року №63), Положення про Відзнаку Кіровоградської області «За заслуги» І та ІІ ступенів, затвердженого рішенням обласної ради від 21 грудня 2012 року №431,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Погодити кандидатуру Ругала Андрія Йосиповича, голову селянсько-фермерського господарства «Йосипа Порфировича Ругала» Компаніївського району Кіровоградської області, депутата Компаніївської районної ради шостого скликання для відзначення Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про відзначення Почесною відзнакою Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» Ругала Андрія Йосиповича, за особистий внесок у соціально-економічний розвиток району, значні успіхи у виробничій діяльності та активну громадську позицію.
  2. Погодити кандидатуру для присвоєння Почесної відзнаки Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» трудовий колектив виробничого сільськогосподарського кооперативу «Колос» (керівник Болюк Анатолій Васильович) та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про присвоєння Почесної відзнаки Кіровоградської області «Честь і слава Кіровоградщини» виробничому сільськогосподарському кооперативу «Колос», за заслуги у забезпеченні соціального та економічного розвитку району, здобуття значних успіхів у виробничій, соціальній сферах.
  3. Погодити кандидатуру Гордієнка Григорія Миколайовича, директора Компаніївського технікуму ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету для відзначення Відзнакою Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня, за високі особисті досягнення в науково-технічній, соціально-культурній, громадській роботі в галузі аграрної освіти та порушити клопотання перед Кіровоградською обласною радою про присвоєння Відзнаки Кіровоградської області «За заслуги» ІІ ступеня Гордієнку Григорію Миколайовичу.
  4. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та розвитку інформаційного простору.

 

 

 

Голова районної ради                                                           В. Білобровенко

Залишити відповідь