№358

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРИДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ

ШОСТОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 29 січня 2015 року                                                                                 №358

смт Компаніївка

 

Про Порядок відшкодування витрат,

пов’язаних з депутатською діяльністю

та організацією їх роботи

 Відповідно до частини 2 статті 32, статті 34 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, статті 49 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Порядок відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю та організацією їх роботи.
  2. Рекомендувати районній державній адміністрації передбачити видатки на виконання даного Порядку.
  3. Контроль виконання рішення покласти на постійні комісії районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури та з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та розвитку інформаційного простору.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.Білобровенко

 

 


ЗАТВЕРДЖЕНО

рішенням районної ради

від 29 січня 2015 року №358

 

 

ПОРЯДОК

про відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю та організацією їх роботи

1. Загальні положення

Порядок про відшкодування витрат з районного бюджету депутатам районної ради (далі – Порядок) встановлює порядок відшкодування депутату районної ради витрат передбачених чинним законодавством, що мають місце при здійсненні ним депутатської діяльності.

  1. Відшкодуванню підлягають витрати пов’язані з участю депутата районної ради у:

– роботі сесій районної ради;

– засіданні Президії районної ради;

– засіданнях постійних комісій районної ради.

  1. Відшкодування витрат проводиться при наявності авансового звіту, що підтверджує передбачені цим Порядком витрати у зв’язку з участю депутата у заходах згідно з пунктом 2 Порядку.
  2. Депутатам районної ради відшкодовуються такі витрати:

– добові витрати у розмірі, визначеному законодавством;

– проїзд на автобусному, автомобільному транспорті загального користування (крім таксі) на підставі поданих проїзних квитків.

  1. Організаційно-правовим відділом виконавчого апарату районної ради подаються до відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради списки депутатів, які взяли участь у заходах, передбачених пунктом 2 Порядку.
  2. Відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю для депутатів здійснюється відділом фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату районної ради після наданого депутатом авансового звіту разом з документами, що підтверджують витрати депутата.
  3. На виконання статті 30 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад” виконавчий апарат районної ради забезпечує діяльність депутатів районної ради документами, довідково-інформаційними та іншими матеріалами необхідними для ефективного здійснення депутатами їх повноважень.
  4. Районна державна адміністрація при формуванні районного бюджету враховує у його видатковій частині кошти на відшкодування витрат, пов’язаних з депутатською діяльністю, згідно поданого бюджетного запиту районної ради.

Залишити відповідь