Про районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017 роки

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРЕТЯ СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 грудня 2015 року                                                                                    №33

смт Компаніївка

 

Про районну комплексну програму соціальної

підтримки сімей загиблих учасників

антитерористичної операції, військовослужбовців

і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті

загиблих на 2016-2017 роки

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017 роки,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затверди Районну комплексну програму соціальної підтримки сімей загиблих учасників антитерористичної операції, військовослужбовців і поранених учасників АТО та вшанування пам’яті загиблих на 2016-2017 роки (додається).

  1. Районній державній адміністрації під час формування та коригування показників обласних, районних, місцевих бюджетів, передбачити видатки на реалізацію заходів даної програми та вжити заходи до залучення для їх фінансування кошти з інших джерел не заборонених чинним законодавством..
  2. 3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради                                                                     В.Спіктаренко

 

Залишити відповідь