Про районну програму оздоровлення і відпочинку дітей Компаніївського району на період 2016- 2017 років

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ТРЕТЯ СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24 грудня 2015 року                                                                                    №32

смт Компаніївка

 

Про районну програму оздоровлення і

відпочинку дітей Компаніївського району

на період 2016- 2017 років

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши поданий районною державною адміністрацією проект районної програми оздоровлення та відпочинку дітей Компаніївського району на період 2016- 2017 років, з метою створення умов для вирішення проблем збереження і зміцнення здоров’я дітей, молоді та сімей з дітьми, створення системи оздоровлення та відпочинку

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити районну програму оздоровлення і відпочинку дітей Компаніївського району на період 2016- 2017 років (додається).
  2. Районній державній адміністрації під час формування та коригування показників місцевих бюджетів на період 2016-2017 років передбачити видатки на реалізацію заходів даної програми та вжити заходи до залучення для їх фінансування кошти з інших джерел не заборонених чинним законодавством.
  3. Структурним підрозділам райдержадміністрації зосередити зусилля на забезпечення виконання заходів Програми відповідно до встановлених завдань.
  4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації щороку звітувати про хід виконання Програми.
  5. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради                                                                     В.Спіктаренко

Залишити відповідь