Про районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг»

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 березня 2017 року                                                                         №154

 

смт Компаніївка

 

Про районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг»

Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 35 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань»

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити районну програму «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг» (додається).
  2. Визначити головним розпорядником коштів Компаніївську районну державну адміністрацію та забезпечити фінасування даної програми.
  3. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури.

 

 

 

Голова районної ради                                                                          В.Спіктаренко

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ВІДСУТНІЙ
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ВІДСУТНІЙ
УСЬОГО: 26

 

 

 

 

Додаток

до рішення районної ради

від 23 березня 2017 року №154

 

Районна програма

«Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг»

 

Програма підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг на 2017 рік (далі – Програма) розроблена:

а)   відповідно до законів України:

“Про адміністративні послуги”;

“Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізації надання адміністративних послуг”;

“Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”;

“Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

б)  на виконання постанов і розпоряджень Кабінету Міністрів України від:

25 грудня 2015 року № 127 “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень”;

25 грудня 2015 року №1133 “Про надання послуг у сфері державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань у скорочені строки”;

25 грудня 2015 року №1395-р “Деякі питання надання адміністративних послуг у сферах державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень, юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань”;

16 травня 2014 року №523 “Деякі питання надання адміністративних послуг органів виконавчої влади через центри надання адміністративних послуг”;

в)   з урахуванням основних положень Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2020 року, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 06 серпня 2014 року № 385, Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року, затвердженої рішенням Кіровоградської обласної ради від 27 січня 2015 року №716, інших законодавчих та нормативно – правових документів з питання реалізації реформи системи надання адміністративних послуг.

Так, відповідно до законів України:

“Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців” та “Про внесення змін до Закону України “Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень” – з 01 січня 2016 року функції з державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців і з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх

обтяжень передані виконавчим органам сільських, селищних, міських рад (у тому числі об’єднаних територіальних громад), місцевим держадміністраціям, нотаріусам та акредитованим суб’єктам

програма підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг визначає комплекс заходів організаційної та фінансової підтримки, спрямованих на забезпечення виконання районною державною адміністрацією повноважень щодо:

реєстрації речових прав на нерухоме майно;

реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців;

надання інших видів адміністративних послуг, повноваження яких передаються місцевим органам виконавчої влади та органам місцевого самоврядування.

І. Загальні положення

Створення і підтримка належних умов для задоволення інтересів громадян на території Компаніївського району при наданні адміністративних послуг у сфері державної реєстрації є проблемою, для розв’язання якої розроблена дана Програма.

  1. Мета і основні завдання

Метою Програми є створення належних умов для надання адміністративних послуг та їх наближення до споживачів.

Завданням реформи у сфері надання адміністративних послуг є надання публічних послуг відповідно до державних стандартів з урахуванням необхідності забезпечення територіальної доступності, що передбачає надання послуг на території громади, де проживає особа. Забезпечення органів державної реєстрації обладнанням, технічними засобами роботи, підвищення кваліфікації працвників, придбання витратних матеріалів; залучення фінансових та інвестиційних ресурсів, із різних джерел, не заборонених законодавством, для належного матеріально-технічного забезпечення, здійснення функцій з державної реєстрації; підвищення кваліфікації  державних реєстраторів, проведення їх навчання; забезпечення вільного доступу суб’єктам господарювання та населенню до інформації щодо порядку, умов, строків, вартості адміністративних послуг.

  1. Організаційне забезпечення програми

Забезпечення належної організації роботи при наданні адміністративних послуг у сфері державної реєстрації здійснює Компаніївська районна державна адміністрація.

  1. Фінансове забезпечення програми.

Фінансування завдань, поставлених програмою,  здійснюється за рахунок коштів місцевого бюджету та коштів з інших джерел, не заборонених чинним законодавством відповідно до Закону України про адміністративні послуги» статті 37 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань» та статті 35 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень».

Фінансове забезпечення виконання програми «Підтримки впровадження реформи децентралізації надання адміністративних послуг»

Зміст заходу Термін

виконання

Потреба у коштах (тис.грн)
Технічне забезпечення роботи ЦНАПу (програмне забезпечення, виготовлення та генерація захищених ключів ЕЦП, комп’ютерних комплектуючих, архівні короби) 2017 7
Придбання витратних матеріалів (канцтовари, конверти, марки, тонери, картриджі) 2017 10
Забезпечення підвищення кваліфікації працівників шляхом їх участі у проведенні навчань, семінарів, тощо 2017 3
Разом, тис. грн.:        2017 20

 

Залишити відповідь