№151

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 березня 2017 року                                                                            №151

 

смт Компаніївка

 

Про затвердження Районної програми санаторного

оздоровлення ветеранів війни, інвалідів та членів

сімей загиблих (померлих) на 2017-2020 роки

 

Відповідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»,

районна рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Районну програму санаторного оздоровлення ветеранів війни, інвалідів та членів сімей загиблих (померлих) на 2017-2020 роки (додається)
  2. Визначити головним розпорядником коштів на зазначені цілі управління соціального захисту населення райдержадміністрації.
  3. Районній державній адміністрації під час коригування бюджету на 2017 рік та формування бюджетів на 2018, 2019, 2020 роки передбачити кошти на оздоровлення ветеранів війни, інвалідів та членів сімей загиблих (померлих), визначених статтею 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»
  4. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації прозвітувати про хід виконання Програми.
  5. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

 

Голова районної ради                                                                         В.Спіктаренко

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ВІДСУТНІЙ
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандєєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ВІДСУТНІЙ
УСЬОГО: 26

Залишити відповідь