Про звіт начальника Компаніївського відділення Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській області про діяльність Компаніївського відділення Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській області за 2016 рік

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ШІСТНАДЦЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23 березня 2017 року                                                                   №147

смт Компаніївка

 

Про звіт начальника Компаніївського відділення

Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській

області про діяльність Компаніївського відділення

Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській області за 2016 рік

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 86 Закону України «Про національну поліцію»,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

Звіт начальника Компаніївського відділення Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській області про діяльність Компаніївського відділення Долинського відділу ГУНП в Кіровоградській області за 2016 рік прийняти до відома.

 

 

 

Голова районної ради                                                                 В.Спіктаренко

 

 

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ВІДСУТНІЙ
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ВІДСУТНІЙ
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ВІДСУТНІЙ
УСЬОГО: 26

Додаток

до рішення районної ради

від 23 березня 2017 року №147

 

ЗВІТ

про діяльність Компаніївського відділення поліції Долинського відділу поліції ГУ Національної поліції в Кіровоградській області за 2016 рік

 

Протягом 2016 року працівниками Компаніївського відділення поліції, на виконання доручень МВС України та керівництва ГУНП області, вживались вичерпні заходи спрямовані на служіння суспільству шляхом забезпечення прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку.

За звітний період до Компаніївського відділення поліції надійшло 2205 заяв та повідомлень про кримінальні правопорушення та інші події. За ознаками кримінальних правопорушень до ЄРДР зареєстровано – 359 проваджень, розглянуто відповідно Закону України «Про звернення громадян» – 1731 та КУпАП – 56. Основну частку, з зареєстрованих кримінальних проваджень, склали злочини майнової спрямованості, а саме крадіжки 156, з них 64 розкрито, 38 закрито.

Найбільше заяв та повідомлень надійшло з таких населених пунктів, як: смт Компаніївка, с. Марївка, с. Зелене, с. Живанівка, с. Червоновершка та с. Полтавка, переважна їх більшість мала характер конфлікту на побутовому ґрунті.

З метою продовження тісної співпраці та взаємодії з населенням району, територіальними громадами та громадськими об’єднаннями на засадах партнерства та задоволення їхніх потреб керівництвом відділення та дільничними інспекторами постійно проводиться прийом громадян, відповідно до затверджених графіків. Періодично здійснюються виїзні прийоми громадян, за участю працівників селищної, сільських рад Компаніївського району.

За 2016 рік працівниками відділення встановлено та викрито осіб у скоєнні 3 тяжких тілесних ушкоджень, нерозкритих кримінальних правопорушень з вказаного виду за минулий рік не має. Завдяки проведеним відповідним профілактичним заходам на території району не допущено скоєння таких кримінальних правопорушень, як вбивство, хуліганства, згвалтування. Задокументовано 11 фактів наркозлочинів, з них 7 розкрито, 4 закрито. Виявлено 2 факти незаконного поводження з боєприпасами.

Особлива увага працівниками Компаніївського ВП приділяється розшуку злочинців, котрі переховуються від слідства та суду. Протягом 2016 року у розшуку перебувало 4 особи, 2 з яких було передоручено до інших підрозділів поліції.

За звітній період було зареєстровано 128 злочинів проти життя та здоров’я особи, переважна кількість з яких спричинення легких тілесних ушкоджень. З них з обвинувальним актом направлено до суду 42 провадження, 72 закрито.

У 2016 році приділялась увага адміністративно-штрафній практиці, як одному з видів профілактичної роботи. Так, на території району за скоєння адміністративних правопорушень складено 245 адміністравних протоколів, а саме: ст. 173 КУпАП (дрібне хуліганство) – 30, ст. 173-2 КУпАП (вчинення насильства в сім’ї та невиконання захисного припису або не проходження корекційної програми) – 55, ст. 176 КУпАП (виготовлення, зберігання самогону та апаратів для його вироблення) – 22, ст. 178 КУпАП (розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді) – 44, ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) – 37, інші.

В 2016 році було зареєстровано 12 ДТП з них 1 розкрито, 10 закрито. Під час забезпечення безпеки дорожнього руху працівниками Компаніївського відділення поліції, за порушення правил дорожнього руху було складено адміністративних протоколів, а саме за вчинення таких правопорушень: ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом в стані алкогольного сп’яніння) – 50, ст. 124 КУпАП (ДТП) – 34, ст. 122 ч.2 КУпАП (обгін) – 15, ст. 122 ч.2 КУпАП (перереєстрація) – 15, ст. 122 ч.4 КУпАП (створення аварійної обстановки) – 2, ст. 140 КУпАП (вулично-шляхова мережа) – 5, ст. 126 КУпАП (керування без посвідчення водія) – 36, інші.

Особлива увага приділялась забезпеченню публічної безпеки і порядку на території району, як при повсякденним будням, так і святковим дням, проведенні різного роду організаційних заходів керівництвом Компаніївської РДА та органами місцевого самоврядування. У ході проведених заходів порушень публічної безпеки та порядку допущено не було.

З метою задоволення потреб населення району та покращення ефективності виконання поліцією покладених на неї завдань, у грудні 2015 року, на сесії районної ради було затверджено «Районну комплексну програму протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки».

Відповідно до рішення Компаніївської районної ради від 24 березня 2016 року №55 “Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року №30 «Про районний бюджет на 2016 рік» на виконання Районної комплексної програма протидії злочинності, підтримання публічної безпеки і порядку на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням районної ради від  24 грудня 2015 року №34 надійшло у вигляді субвенції  Компаніївському ВП кошти в сумі 136,5 тис. грн. в т.ч.:

– з районного бюджету надійшло – 100 тис. грн.

– з сільських рад надійшло – 36,5 тис.грн.

Роботу Компаніївського ВП організаційно забезпечено на підставі передбачених Законом завдань, а саме надання поліцейських послуг у сферах:

  • забезпечення публічної безпеки і порядку;
  • охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави;
  • протидії злочинності;
  • надання в межах, визначених законом, послуг з допомоги особам, які з особистих, економічних, соціальних причин або внаслідок надзвичайних ситуацій потребують такої допомоги.

 

Т.в.о. начальника Компаніївського відділення поліції

Долинського відділу поліції ГУНП

в Кіровоградській області

майор поліції                                                                                                В.Ф. Сторчак

Залишити відповідь