№11

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ПЕРША СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 12 листопада 2015 року                                                                           №11

 

смт Компаніївка

 

Про обрання постійних комісій районної ради

 

На підставі пункту 2 частини 1 статті 43 та статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

районна рада

ВИРІШИЛА:

Обрати:

− постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інноваційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури, власності, інвестиційної діяльності та приватизації:

Білобровенко                                 -від районної організації Народної партії

Володимир Васильович

Романова                                       -від районної організації БПП

Антоніна Вікторівна                       «Солідарність»

Орловська                                      – від районної організації ВО «Батьківщина»

Наталія Василівна

Стародубцев                                   – від районної організації партії

Сергій  Івановач                             «Опозиційний  блок»

Ткаченко                                          -від районної організації Народної партії

Олександр Васильович

Циганенко                                        – від районної організації «УКРОП»

Ігор Васильович

− постійну комісію районної ради з питань соціального розвитку села, аграрної політики, раціонального використання земель, власності, ефективного використання майна, приватизації, екологічної політики та раціонального природокористування :

Адаменко                                        – від районної організації БПП

Анатолій Миколайович                  «Солідарність»

Заікін                                                 –  від районної організації БПП

Віктор Леонтійович                           «Солідарність»

Заїкін                                                  – від районної організації партії

Віктор Григорович                            «Опозиційний  блок»

Кріпак                                                – від районної організації Народної партії

Анатолій Олександрович

Кондратенко                                    – від районної організації Народної партії

Анатолій Іванович

Комісарук                                         – від районної організації ВО «Батьківщина»

Микола Володимирович

 

− постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської етики, законності, зв’язків з органами місцевого самоврядування, духовності, гласності, свободи слова та розвитку інформаційного простору:

Гаморя                                                –  від районної організації БПП

Віктор Леонтійович                           «Солідарність»

Голосун                                              – від районної організації «УКРОП»

Віталій Юрійович

Демиденко                                                 – від районної організації Народної партії

Ігор Леонідович

Солонченко                                       – від районної організації партії

Віктор  Миколай                                «Опозиційний  блок»

Шеремет                                            – від районної організації ВО «Батьківщина»

Володимир Іванович

Ястремський                                    –  від районної організації БПП

Валерій Олександрович                   «Солідарність»

− постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства,  соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики:

Нагнибіда                                         – від районної організації ВО «Батьківщина»

Анатолій Афанасійович

Бойко Ігор Анатолійович                –  від районної організації

ПП «Наш край»

Карандєєв                                       –  від районної організації  ПП

Юрій Вікторович                            «Наш край»

Стадник                                          – від районної організації ВО «Батьківщина»

Микола Васильович

Телька                                              – від районної організації Народної партії

Галина Миколаївна

Чабан                                               – від районної організації партії

Наталія Володимирівна                 «Опозиційний  блок».

 

 

 

Голова районної ради                                                                    В.Спіктаренко

Залишити відповідь