Французькі канікули українських дітей

Всі ми з великим нетерпінням чекаємо літа. Адже це пора незабутніх вражень, які залишаються з нами на весь наступний рік, а спогади про літо тепло зігрівають під час зимових холодів. Саме тому міжнародний благодійний фонд “Волонтерське об’єднання Крила” робить усе можливе, щоб кожен літній день закарбовувався у дитячих серцях на весь наступний навчальний рік.

У період літніх канікул українські діти учасників АТО відвідали Францію. Вже не перший рік дана програма з оздоровлення реалізується ВБО «ВО «Крила».

Цього року на відпочинок до Франції відправилися  Катя Кас’ян та Таня і Віка Семенові. Вони щиро вдячні голові Компаніївської районної ради Вадиму Спіктаренку, який вкотре звернувся до Всеукраїнської благодійної організації «Крила» з клопотанням про оздоровлення українських дітей за кордоном.

французькі канікули

Протягом 28-ми днів діти проживали у французьких сім’ях, де їх знову прийняли, як рідних. За цей час  вони поліпшили свої мовні навички, познайомилися із звичаями, культурою та побутом цієї гостинної країни, а також оздоровилися, вдихаючи свіже повітря французьких Альп. Французькі сім’ї дбали не тільки про харчування і побут українських дітей, а й подарували незабутні враження. Діти побували на різних екскурсіях. Це і старовинні замки Франції, музеї, театри, зоопарк, цирк, походи в гори, купання в гірських річках, ловля форелі.

Дуже вразила дітей поїздка до парку розваг «Маленький принц», який стоврений за мотивами книги Антуана де Сента-Екзюпері «Маленький принц». Головною прикрасою тематичного парку були живі лисиці. З ними, а також з іншими звірями, які згадуються в книзі, можна було пограти і погодувати їх.

Також діти відвідали дві чудові країни – Німеччину та Щвейцарію. Дівчатка побували в термальному бассейні в Німеччині та у великому Швейцарському зоопарку.

Як розповіла Катя Кас’ян, це було цікаве літо. «Поїздка до Франції була для мене незабутньою. У французькій   родині я відчувала себе як вдома. Я рада, що побувала знову  у Франції, у таких чудових людей», – сказала вона.

Радість переповнює серце за цих дітей. Та дуже хочеться, щоб організація таких дитячих подорожей була не наслідком війни в державі, а завдячуючи миру і родинному затишку української сім’ї.

Залишити відповідь