У Компаніївському відділенні комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» пролунав останній дзвінок

Сьогодні, 30 травня, у Компаніївському відділенні комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» пролунав останній дзвінок.

Шкільна лінійка – завше свято. А особливо – для тих, хто отримує атестат зрілості та вирушає у доросле життя.

P1070505

Традиційно, привітати учнів та випускників із завершенням чергового навчального року завітали керівники районної влади і запрошені гості, а саме: голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Мороз, селищний голова Олександр Маслюков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації Микола Вовк,  заступник начальника Державного підприємства «Компаніївське лісове господарство» Ірина Артем’єва, голова благодійної організації «Перемога» Олександр Вороний.

Щирі вітання та теплі побажання були адресовані учням, учителям та батькам.

Голова районної ради Вадим Спіктаренко привітав зі святом усіх присутніх і від щирого серця подякував учням і вчителям за хороші результати в навчанні та подарував школі книги талановитого письменника Івана Андрусяка.

P1070509

Як і годиться, з напутнім словом до випускників зверталися  їхні батьки та педагоги.

Щирими словами, гарними хореографічними та пісенними композиціями привітали випускників учні молодших класів.

Були цього дня і нагороди – кращим учням школи, які мали успіхи, як у навчанні, так і в різноманітних конкурсах та олімпіадах.

P1070547

Ще один навчальний рік позаду. У когось попереду яскраві канікули, а для когось починається шлях у доросле, самостійне життя. Тож зичимо усім школярам корисного та незабутнього відпочинку, вчителям – наснаги, а випускникам – вдалих вступних іспитів та успіхів на подальшому шляху!

P1070555P1070539

Залишити відповідь