Урочисті заходи до Дня Незалежності України

День незалежності України – це найбільше національне свято. Уперше за тисячолітню історію, на карті світу постала держава під назвою „Україна”. Незалежність є найціннішим скарбом, найвищим досягненням і найвагомішим надбанням, здобутим поколіннями українців.

24 серпня з нагоди 26-ї річниці Дня незалежності України відбулись районні урочистості під назвою «Етновир». Участь у заході взяли керівництво району, депутати районної, селищних, сільських рад, представники районної державної адміністрації, виконавчого апарату районної ради, керівники районних установ, організацій, сільські голови, громадські організації та представники ЗМІ.

Перш за все хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам’ять тих, хто своїм життям боронив свободу Держави.

О 10.00 годині розпочав роботу святковий ярмарок «Етновир».

P1070916

До початку урочистої частини свята присутні мали можливість оглянути виставки робіт майстрів декоративно-ужиткового мистецтва: вироби з дерева, витвори образотворчого мистецтва мешканців територіальних громад району.

На особливу увагу заслуговує виставка короваїв з територіальних громад району. У цих священних хлібинах було втілено ознаки традицій кожної сільської місцевості, фантазію і майстерність пекарів, що підкреслило їх неповторність і оригінальність. Тому неможливо було виділити чийсь коровай, всі вони були органічним доповненням один одного.

P1070905

 Кожна територіальна громада представляла оригінальність приготовлених домашніх страв, випічки, тощо.

Надихала неймовірна краса виробів художника Луганщука Віктора Михайловича, який представляв свої картини на виставці.

P1070888

Вітаючи з величним державним святом всіх присутніх голова районної ради Вадим Спіктаренко  наголосив: „ Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії. Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній, незалежній та процвітаючій європейській державі”.

P1070925

По завершенню свята відбувся святковий концерт за участю аматорських колективів району.

P1070941

Залишити відповідь