Урочистості з нагоди Міжнародного дня захисту дітей

P107062901 червня Україна відзначає міжнародний День захисту дітей – свято, яке ще у 1949 році започаткувала Міжнародна демократична федерація жінок. Сьогодні 01 червня у центральному сквері селища  відбулося районне свято «Квітуче й щасливе дитинство моє», приурочене Дню захисту дітей.

З нагоди свята малечу, їх вихователів, батьків та гостей привітали голова районної ради Вадим Спіктаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Мороз та селищний голова Олександр Маслюков, щиро зичили кожній дитині щастя, радості, міцного здоров’я, гарного майбутнього і здійснення всього задуманого.

P1070638

Талановитість продемонстрували маленькі солісти та вправні танцюристи нашого краю. Дзвінкі голосочки юних талантів линули на все селище. Вразили усіх присутніх граціозні, оригінальні, виступи танцювального колективу «One step». Після свята на героїв дитинства чекали солодощі та морозиво. Та на цьому веселощі не завершилися. Радісних, переповнених позитивних емоцій діток очікували розваги – різноманітні конкурси та ігри.

Тож, з упевненістю можна сказати, що з таким творчим, перспективним підростаючим поколінням зовсім не лячно сміливо крокувати в майбуття.

P1070680

Залишити відповідь