Урочистості з нагоди Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

p103065710 листопада у актовому залі Компаніївського відділення поліції Долинського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області пройшли урочистості з нагоди вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України. З вітальним словом до присутніх звернулась заступник голови районної ради Любов Житня.

«У березні 2007 року, враховуючи значний внесок пенсіонерів і ветеранів органів внутрішніх справ у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, а також численні звернення ветеранських організацій, окремих ветеранів, Міністерством внутрішніх справ України було видано наказ, яким 10 листопада встановлено Днем вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ України. Турбота про ветеранів органів внутрішніх справ України – це та священна данина, яку ви, шановні, заслужили своєю багаторічною самовідданою службою в ім’я правопорядку. У цей день від депутатського корпусу та себе особисто щиро вітаю ветеранів органів внутрішніх справ та висловлюю щиру вдячність за довгі роки самовідданої праці в міліції. Щиро зичу Вам добробуту, нехай доля дарує міцне здоров`я та достаток, а віра, надія та любов будуть вірними супутниками на вашому життєвому шляху. Нехай тепло і затишок родинної оселі надійно захищає від негараздів, а в майбутньому на Вас чекає ще багато наповнених корисними справами і земними радощами років. Живіть довго, в щасті, благополуччі та при доброму здоров`ї!».
Заступник голови районної ради вручила пенсіонерам органів внутрішніх справ Гончару Михайлу Михайловичу та Конаєву Сергію Євгенійовичу Грамоти районної ради.

Залишити відповідь