Урочистості до Дня бухгалтера

viber image

День бухгалтера – це професійне свято, яке відзначають 16 липня.

Бухгалтери сьогодні потрібні на будь-якому, навіть найменшому підприємстві, в будь-якій фірмі і організації, в установах різного виду.

Саме чітка і грамотна робота представників професії бухгалтера може бути запорукою успішної і налагодженої діяльності не тільки окремого підприємства, але і всієї економіки країни.

14 липня 2017 року в залі засідань Будинку рад відбулися урочистості присвячені Дню бухгалтера.

Бухгалтерів привітали заступник голови районної ради Любов Житня та голова районної державної адміністрації Олександр Мороз. Житня Л.О. зазначила, що бухгалтерська робота досить рутинна справа. Робота з фінансовими документами та ведення бухгалтерії віднімає велику кількість сил і часу. Побажала усім присутнім міцного здоров’я, родинного благополуччя, миру, добра та нових успіхів у роботі.

Також, за сумлінну працю, високий професіоналізм, відповідальне ставлення до виконання службових обов’язків  та з нагоди відзначення Дня бухгалтера заступник голови районної ради Любов Житня та голова райдержадміністрації Олександр Мороз вручили відзнаки районної ради та районної державної адміністрації.

Захід підготували аматори та працівники районного Будинку культури.

viber image2viber image4

Залишити відповідь