Урочистий захід до Міжнародного Дня інвалідів

01 грудня 2016 року з нагоди відзначення Міжнародного Дня інвалідів відбувся урочистий захід за участі представників Громадської організації інвалідів,  працівників районної ради,  Управління соціального захисту населення та  громадськості.

p1060878

Зі словами привітання до присутніх  звернулась заступник голови Компаніївської районної ради Любов Житня. Від імені голови районної ради Вадима Спіктаренка, всього  депутатського корпусу  та  депутата Кіровоградської обласної ради Сергія Хільченка вона висловила вдячність Компаніївській районній   Громадській організації інвалідів за нелегку працю та щоденну допомогу з подолання труднощів людям, які мають проблеми зі здоров’ям.  Побажала всім, хто не байдужий до цієї проблеми, сил і здоров’я, радості  і успіху. Любов Житня зазначила, що інвалідність – це не вирок,  інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями і навіть політиками, економістами, соціально активними  людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.
Висловила   найтепліші слова людям, на долю яких випали нелегкі випробування, побажала    міцного здоров’я, родинного затишку, життєвого оптимізму, добробуту, щастя та витримки у всіх життєвих випробуваннях.

 За активну життєву позицію, милосердя, людяність, любов до ближнього та з нагоди Міжнародного Дня інвалідів Голові  районної  організації інвалідів «Союз організацій інвалідів України»  Альоні Босонченко було вручено Подяку  Компаніївської районної ради.

Також в своєму виступі Любов Житня передала привітання та подарунки  від депутата Кіровоградської обласної ради Сергія Хільченка .

Всіх тих,  хто не зміг бути присутнім на заході,  працівники   районної ради  відвідали  особисто: від імені депутата  вручили медикаменти та продукти харчування.

p1060890

Залишити відповідь