Урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та Прапора Європейського Союзу з нагоди ухвалення рішення Ради міністрів ЄС щодо скасування візових вимог для громадян України

Безвізовий режим України з ЄС ухвалила без обговорення Рада Європейського Союзу 11 травня. Це останній крок перед підписанням. Далі законодавчий акт має бути оприлюднений в Офіційному журналі ЄС і набуде чинності через 20 днів, а це приблизно 11 червня.

На знак солідарності в Компаніївці, біля Монументу Патріотам України о 12.00 відбулася урочиста церемонія підняття Державного Прапора України та прапора Євросоюзу з нагоди ухвалення рішення Ради Міністрів ЄС про скасування візових вимог для громадян України та відзначення Дня Європи. У заході взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, учасники АТО, переможці студентських олімпіад, представники культури, освіти, об’єднань громадян, мешканці та гості селища. Почесну місію підняття Державного Прапора України виконали представники Компаніївського районного військового комісаріату, серед яких є учасники АТО (Крикун Ігор та депутат районної ради Голосун Віталій). Після цього під звуки гімну Європи „Ода радості” прапор Європейського Союзу підняли переможці районних та обласних Всеукраїнських предметних олімпіад – учні КЗ „Компаніївського навчально-виховного об’єднання”.

пр и ар

Залишити відповідь