Сесія Компаніївської районної ради не відбулася через відсутність кворуму

Сьогодні 14 вересня 2017 року о 10:00 годині мала розпочатися чергова дев’ятнадцята сесія районної ради. Але станом на 11.00 депутати так і не розпочали роботу, оскільки не було кворуму. На засідання з’явились 11 депутатів із 26. Не з’явились: Анатолій Адаменко (причина не відома), Володимир Білобровенко (причина не відома), Віктор Гаморя (лікарняний), Ігор Демиденко (причина не відома), Віктор Заїкін (причина не відома), Юрій Карандеєв (відпустка), Микола Комісарук (відрядження), Анатолій Кріпак (лікарняний), Анатолій Кондратенко (причина не відома), Наталія Орловська (перевірка), Віктор Солонченко (відрядження), Галина Телька (в лікарні), Олександр Ткаченко (перший заступник голови районної державної адміністрації (причина не відома), Наталія Чабан (причина не відома), Володимир Шеремет (відрядження). Зала заповнена головами місцевих рад, керівниками організацій, представниками громадськості – а очільники виконавчої гілки влади відсутні… Лише заступник голови РДА з’явилась через годину очікувань.

P1080018

Нагадаємо, на порядок денний сесії виносилися важливі для громади питання, безпосередньо – «Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №110 «Про районний бюджет на 2017 рік», кадрові питання, прийняття районних програм, земельні питання.

Так як на сесії зібралися педагогічні та батьківські колективи Марївської ЗОШ І-ІІІ ступенів та Зеленівської ЗОШ І-ІІ ступенів, голова районної ради запропонував виступити перед депутатами та висловити свою позицію відносно створення Мар’ївського НВО, а також заслухано інформацію виконуючого обов’язки директора Кіровоградського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Березніченка Станіслава Володимировича «Про затвердження районної програми надання безоплатної правової допомоги населенню Компаніївського району на 2017-2019 роки».

P1080011

Напередодні, 08 вересня цього року відбулось визначення та нагородження переможців літературної премії імені Юрія Яновського. Голова районної ради вручив Диплом за участь у конкурсі на здобуття літературної премії імені Юрія Яновського – Анастасії Жунку.

P1080025

Залишити відповідь