Робочий візит В.Спіктаренка

10 серпня 2016 року голова районної ради Вадим Спіктаренко разом з Андрієм Маликом, помічником народного депутата Верховної ради України Станіслава Березкіна, з робочим візитом побував на території Нечаївської, Виноградівської, Червоновершківської сільських рад.IMG_20160810_095039

В ході візиту вони відвідали Нечаївський літературно-меморіальний музей ім Ю.Яновського. Директор музею Раїса Садовенко  висловила слова подяки за підтримку та допомогу  в організації фінансування щодо  встановлення електроопалення закладу.

Впродовж поїздки Спіктаренко В.В відвідав ще й Виноградівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де нині тривають роботи з реконструкції загальноосвітньої школи під навчально-виховний комплекс «Школа-дитячий садок» .

На даний час в закладі зроблено чимало: ремонт підлоги, встановлення системи водопостачання та водовідведення, проведення внутрішніх робіт. Завершити весь комплекс заходів планується до кінця року, тоді ж 20 діток зможуть завітати до нового дитячого навчального дошкільного закладу.

Андрій Малик, генеральний директор Благодійного фонду «Добровір», підтримав даний проект та пообіцяв, що за сприяння Станіслава Березкіна буде придбано та встановлено для малечі дитячий ігровий комплекс.

IMG_20160810_094414Під час візиту до села Червоновершка особливу увагу голова районної ради приділив питанню, яке не один рік залишається невирішеним – це проведення протирадонових заходів за результатми вимірювань середньорічної рівноважної об’ємної активності радону – 222 у Червоновершківській ЗОШ І-ІІІ ступені.

«Радон у великих концентраціях стає причиною онкологічних захворювань органів дихання, – говорить Спіктаренко В.В., – діти є найбільш вразливою когортою населення щодо опромінення радоном. У повітрі навчальних класів цього закладу зафіксовано показники активності радону у повітрі більше 2300 Бк·м-3, які є критичними , тобто перевищення нормативу майже в 46 разів (рівень дій для навчальних закладів – 50 Бк/м3). Тому першочергово в НЗ необхідно здійснити відповідні контрзаходи – виконати об’єм робіт щодо зниження дозового навантаження від цього джерела».

За ініціативи депутата районної ради Миколи Комісарука та підтримки керівників місцевих фермерських господарств в школі проведено комплекс протирадонових заходів, що включають встановлення рекуператорів в класних кімнатах та герметизацію підлоги.

«Хочеться вірити, що жителі села не відмахнуться від проблеми, не закриють на неї очі, як це було протягом багатьох років, а почнуть діяти і дбати про здоров’я своїх дітей» – зазначив Комісарук М.В .IMG_20160810_131623

На завершення робочого візиту Вадим Спіктаренко разом з головою села та депутатом районної ради обговорили низку актуальних питань організації діяльності закладів соціальної сфери, зокрема забезпечення дошкільною освітою наймолодших мешканців території.

Залишити відповідь