Робоча поїздка голови районної ради до с.Сасівка

    16 серпня голова районної ради Вадим Спіктаренко взяв участь у розширеному засіданні комісії з питань освіти, культури, медицини та соціального розвитку Сасівської сільської ради. Під час робочої поїздки обговорювалось надважливе питання – подальше функціонування навчального закладу. Тому присутніми на обговоренні питання були не лише депутати, члени комісії сільської ради, а й члени виконкому, батьки, педагогічні працівники.

    Сільський голова Наталка Лебедко спільно з керівництвом районної ради продуктивно працюють над подальшим функціонуванням Сасівської ЗШ І – ІІІ ступенів: цього року за рахунок коштів міжнародного гранту вперше в районі на базі школи почав функціонувати навчально – виховний заклад «Школа – дитячий садок», вживаються заходи з поліпшення навчально – матеріальної бази школи, поліпшенню якості освіти, тощо.

 

DIGITAL CAMERA

    Виступаючи перед мешканцями села, голова наголосив на тому, що районна влада і надалі буде сприяти подальшому розвитку освітньої галузі. Хвилювало присутніх і відсутність необхідної кількості педагогічних працівників у школі, і відсутність директора навчального закладу, і якість освіти школярів. Зрештою, було встановлено, що 29 серпня в заклад буде призначено директора школи, а присутній на зібранні доктор педагогічних наук, професор Кіровоградського педагогічного університету Микола Садовий обіцяв посприяти у забезпеченні навчального закладу викладачами – студентами педуніверситету.

      – Проте, – зауважив Вадим Спіктаренко, – місцевому органу влади, депутатам, громадським активістам необхідно попрацювати з тим, щоб підготувати гідні умови проживання і праці для молодих спеціалістів, налагодити двохсторонні відносини з представниками місцевого бізнесу і сільгоспкористувачами з метою надання навчальному закладу фінансової допомоги, як це, приміром, робиться у Водяному, Червоновершці чи інших населених пунктах району.

 

DIGITAL CAMERA

    Насамкінець голова районної ради провів змістовну розмову з представниками соціальної сфери Сасівської сільської ради, батьками учнів. Йшлося, зокрема, і про подальше функціонування навчально – виховного закладу, забезпечення медичними і лікарськими препаратами місцевого ФАПу, і відкриття магазину.

   За наслідками поїздки до Сасівки голова районної ради дав низку доручень працівникам апарату районної ради, активу Сасівської сільської ради з приводу повноцінного функціонування територіальної громади.

 

DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь