Про внесення змін і доповнень до Програми економічного та соціального розвитку Компаніївського району на 2018 рік

images

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

ДВАДЦЯТЬ П′ЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО  СКЛИКАННЯ

                                                                      

Р І Ш Е Н Н Я

від 14 червня 2018 року                                                                                                        №301

 

смт Компаніївка

 

Про внесення змін і доповнень до

Програми економічного та соціального

розвитку Компаніївського району

на 2018 рік

На підставі статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши подані районною державною адміністрацією зміни і доповнення до Програми економічного та соціального розвитку Компаніївського району на 2018 рік,

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Доповнити розділ IV «Стандарти життя населення» підрозділ 4 «Охорона здоров’я» пп. 3 «Основні завдання» наступним змістом: «Будівництво сільської лікарської амбулаторії с.Червоновершка».
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансової діяльності, соціально-економічного розвитку, промисловості, інновааційно-інвестиційного розвитку, споживчого ринку, регуляторної політики, реформування житлово-комунального господарства та архітектури, власності, інвестиційної діяльності та приватизації.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                                    В. Спіктаренко

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ВІДСУТНІЙ
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ВІДСУТНІЙ
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ЗА
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ЗА
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА

Залишити відповідь