Про внесення змін до Статуту КЗ районна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність»

ПРОЕКТ

 images


КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

____________________СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Вносить РДА

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від_____________ 2018 року                                                                                              №__

 

смт Компаніївка

 

 

Про внесення змін до Статуту

КЗ районна дитячо-юнацька спортивна

школа «Юність»

 

 

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та в зв’язку з реорганізацію відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації,

 

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до Статуту Комунального закладу районна дитячо-юнацька спортивна школа «Юність» а саме:
  • розділ 2, пункт 2.9 викласти в такій редакції: «Галузеву політику та розвиток КЗ РДЮСШ «Юність» здійснює галузевий орган виконавчої влади;
  • розділ 2, пункт 2.21 викласти в такій редакції: «Зміни до статуту КЗ РДЮСШ «Юність» вносяться сесією Компаніївської районної ради за поданням галузевим органом виконавчої влади, згідно чинного законодавства.
  1. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

Голова районної ради                                                                                                В.Спіктаренко

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ЗА
3 Бойко Ігор Анатолійович ВІДСУТНІЙ
4 Гаморя Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ЗА
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ЗА
9 Заїкін Віктор Григорович ЗА
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ВІДСУТНІЙ
12 Кондратенко Анатолій Іванович ВІДСУТНІЙ
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ВІДСУТНІЙ
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ЗА
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ЗА
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА

Залишити відповідь