Про внесення змін до рішення двадцять третьої сесії районної ради сьомого скликання від 15 березня 2018 року №266 «Про затвердження положення щодо присудження районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам»

КОМПАНІЇВСЬКА РАЙОННА РАДА

КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ДВАДЦЯТЬ П′ЯТА СЕСІЯ

СЬОМОГО СКЛИКАННЯ

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 14 червня 2018 року                                                                                                                        №298

 

смт Компаніївка

 

Про внесення змін до рішення двадцять

третьої сесії районної ради сьомого скликання

від 15 березня 2018 року №266 «Про затвердження

положення щодо присудження районних

премій обдарованим учням та педагогічним працівникам»

 

На підставі статті 43, частини 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

районна рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Внести зміни до рішення районної ради від 15 березня 2018 року №266 «Про затвердження положення щодо присудження районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам», а саме:
  • розділ 2, пункт 1. викласти в такій редакції: «Відділ освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації до 20 травня поточного року подає секретареві Комісії списки претендентів на премії з підтверджуючими документами»
  • розділ 2, пункт 2 викласти в такій редакції «Комісія у визначений нею термін, але не пізніше 25 травня, розглянувши подані матеріали, призначає грошові премії учням». За досягнення в обласних змаганнях, турнірах, конкурсах, олімпіадах, тощо за літній період до 01 вересня поточного року.
  • розділ 2, пункт 4: доповнити абзацом про преміювання педагогічних працівників, які підготували призерів ІІІ та ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад, а також тих, чиї учні (групи, команди) здобули призові місця в обласних та Всеукраїнських творчих конкурсах, турнірах спортивних змаганнях.
  • Преміювати зазначену категорію педагогічних працівників в розмірі посадового окладу до 01 вересня поточного року;
  • розділ 2, п. 5 доповнити абзацом про преміювання керівників загальноосвітніх навчальних закладів, учні яких здобули найбільшу кількість призових місць (І, ІІ, ІІІ місце) не лише у ІІІ етапі та ІV Всеукраїнських учнівських олімпіад а також тих, чиї учні (групи, команди) здобули призові місця в обласних та Всеукраїнських творчих конкурсах, турнірах, спортивних змаганнях.
  • розділ 2 пункт 5 викласти в такій редакції «педагогічним працівникам, які підготували призерів (І, ІІ, ІІІ місце) IV етапу олімпіад та ІІІ етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН, або, які стали переможцями обласних етапів конкурсів із фахової майстерності, – у розмірі 100% посадового окладу. У разі підготовки педагогічним працівником більше одного призера та перемоги у декількох фахових конкурсах – премія виплачується за кожного призера, перемогу по 100 % від посадового окладу»
  1. Контроль виконання рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я, материнства, дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів, освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики.

 

 

 

Голова районної ради                                                                                          В.Спіктаренко

№ п/п Прізвище, ім’я, по батькові Вибір
1 Адаменко Анатолій Миколайович ЗА
2 Білобровенко Володимир Васильович ВІДСУТНІЙ
3 Бойко Ігор Анатолійович ЗА
4 Гаморя Віктор Леонтійович ЗА
5 Голосун Віталій Юрійович ЗА
6 Демиденко Ігор Леонідович ВІДСУТНІЙ
7 Житня Любов Олександрівна ЗА
8 Заікін Віктор Леонтійович ВІДСУТНІЙ
9 Заїкін Віктор Григорович ЗА
10 Карандеєв Юрій Вікторович ЗА
11 Комісарук Микола Володимирович ЗА
12 Кондратенко Анатолій Іванович ЗА
13 Кріпак Анатолій Олександрович ВІДСУТНІЙ
14 Нагнибіда Анатолій Афанасійович ЗА
15 Орловська Наталія Василівна ЗА
16 Романова Антоніна Вікторівна ЗА
17 Солонченко Віктор Миколайович ЗА
18 Спіктаренко Вадим Володимирович ЗА
19 Стадник Микола Васильович ЗА
20 Стародубцев Сергій Іванович ЗА
21 Телька Галина Миколаївна ЗА
22 Ткаченко Олександр Васильович ЗА
23 Циганенко Ігор Васильович ВІДСУТНІЙ
24 Чабан Наталія Володимирівна ЗА
25 Шеремет Володимир Іванович ВІДСУТНІЙ
26 Ястремський Валерій Олександрович ЗА

 

Залишити відповідь