Привітання до Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ

10 листопада всі ті, хто своєю долею обрав нелегку міліцейську службу та віддав їй не один десяток років, відзначають визнане державою свято – День вшанування пенсіонерів та ветеранів органів внутрішніх справ. Це свято започатковано в Україні в 2007 році згідно з наказом Міністерства внутрішніх справ України, як знак пошани за значний внесок пенсіонерів і ветеранів ОВС у справу боротьби зі злочинністю, зміцнення правопорядку, а також численні звернення ветеранських організацій, окремих ветеранів.2-01

День вшанування пенсіонерів і ветеранів ОВС – чудова нагода, аби ще раз приділити увагу тим, хто багато років пропрацював у міліції, а нині на пенсії. Безцінний досвід ветеранів – це той надійний фундамент, ті славні традиції, на яких сьогодні виховується молоде покоління професіоналів. Ставши бійцем Закону, ви сумлінно несли службу, передавали свої знання і досвід.

Шановні пенсіонери та ветерани органів внутрішніх справ! Бажаємо вам щастя, здоров’я, миру, добра і злагоди! Нехай люди завжди будуть вдячні вам за ваш героїзм, мужність та добрі справи, зроблені вами на ниві правоохоронної діяльності.

 

З повагою

Голова районної ради                                                          В.Спіктаренко

 

Залишити відповідь