Привітання голови районної ради Вадима Спіктаренка з нагоди Дня державної служби

thumb-zoom-900x600-b585

Шановні державні службовці Компаніївщини!

Від імені депутатського корпусу Компаніївської районної ради та від мене особисто прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята – Дня державної служби!

Державний службовець  – це особлива професія, представники якої володіють, з одного боку, широкими повноваженнями, а з іншого – несуть подвійну відповідальність за стан справ у суспільстві. Саме діяльність державних службовців, як посередників між владою і громадою, має винятково важливе значення у розбудові державності.

Від вашої діяльності значною мірою залежать соціальні та економічні перетворення нашого краю. Адже робота державних службовців – це взірець сумлінності, толерантності, наполегливості, це праця, яка вимагає високої компетентності, ініціативи, моральності та патріотизму.

Висловлюю подяку за ваш професіоналізм, старанність, завзяття і великий практичний досвід, які слугують на користь жителів нашого району.

Віримо, що ви й надалі будете надавати громадянам якісні послуги державного сектору, забезпечуватиме дотримання прав і свобод людей, стоятимете на захисті державних інтересів наших громадян.

Щиро бажаю всім працівникам державної служби Компаніївщини витримки і терпіння, невичерпної енергії та нових звершень у справі служіння народу.

Нехай кожен день вашого життя буде щасливий і радісний, а родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов’язку.

 

З повагою

голова районної ради                                                         Вадим Спіктаренко

Залишити відповідь