Привітання Голови Компаніївської районної ради Спіктаренка Вадима Володимировича з Міжнародним жіночим днем 8 Березня.

Шановні жінки!

Від імені депутатського корпусу районної ради  та від себе особисто сердечно вітаю вас з нагоди Міжнародного жіночого  свята – 8 Березня !

Віками людство оспівувало жінку як берегиню рідного дому, рідного краю, невтомну працівницю, уособлення ніжності й милосердя. Тому, незважаючи ні на які зміни епох і світоглядів, жіноча доброта, турбота, чуйність залишаться найціннішим скарбом для кожної людини. І ніколи не змовкне пісня про велич матері, красу жінки й чарівність світу, виплеканого її руками. Адже в жінках – споконвічна мудрість життя, храм піднесеної та всепереможної Любові!

Саме завдяки Вам, терплячим, розумним, виваженим, мудрим, ми, чоловіки, почуваємося захищенішими у житті.

Сьогодні Ви берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Важко назвати хоч одну сферу діяльності, де б не працювали жінки.  Серед Вас є керівники великих підприємств і організацій, вчителі і лікарі, діячі культури і службовці, працівники сільського господарства, приватні підприємці, працівники правоохоронних органів, податківці.

 

Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом світу, домашнього вогнища, сімейного благополуччя. Тому за всіх часів найтепліші і ласкаві слова були присвячені саме жінці.

Тож бажаю Вам, щоб те тепло, яке Ви так щедро даруєте не лише своїм рідним та близьким, але й усім, хто Вас оточує, повернулося до Вас сьогодні сторицею і зігріло у ці перші несміливі весняні дні.

Дорогі жінки!  Нехай же наша чоловіча увага, повага, любов і безмірна подяка до Вас завжди зігрівають Ваші серця, добром наповнюють душі, щоб були святковими і світлими будні, щоб щастям світилися Ваші очі, біди й смуток обходили стороною, здоров’я і сили  тільки примножувалися, а кожен день Вашого життя був зітканий зі світла радості й любові.

Від усього серця бажаю Вам здійснення всіх ваших бажань і надій, гарного настрою, оптимізму, вічної молодості й немеркнучої краси!

Нехай у Ваших будинках оселиться благополуччя, у родинах неодмінно панує безхмарна погода, а в душі завжди квітнуть сади!

З повагою

голова районної ради                                                    Вадим Спіктаренко

1120004985_big

Залишити відповідь