Пленарне засідання чергової дев’ятої сесії сьомого скликання

P1020507  23 червня 2016 року відбулося третє засідання позачергової восьмої сесії районної ради сьомого скликання під головуванням Вадима Спіктаренка – голови районної ради. За поданням райдержадміністрації депутати зняли з розгляду питання про зміни в мережі навчально-виховних закладів до приведення у відповідність законодавчо-нормативної бази Статутів шкіл. На цьому восьма сесія завершила свою роботу.

Цього ж дня відбулося пленарне засідання чергової дев’ятої сесії районної ради сьомого скликання.

У роботі сесії взяли участь: голова районної державної адміністрації,перший заступник, заступник голови районної державної адміністрації, запрошені керівники установ, організацій, відомств, міністерств, управлінь району, представники громадськості.

Результатом роботи став  розгляд усіх питань, які містив порядок денний,а саме:

  1. Про звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року.
  2. Про хід виконання районної Програми забезпечення профілактики ВІЛ-інфекції, лікування, догляду та підтримки ВІЛ-інфікованих і хворих на СНІД на 2015-2018 роки.
  3. Про хід виконання районної програми фінансування виплат компенсації фізичним особам, які надають соціальні послуги «Турбота – 2015».
  4. Про затвердження районної комплексної Програми «Молодь Компаніївщини» на 2016-2020 роки.
  5. Про затвердження районої програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власнийдім» на 2016-2020 роки.
  6. Про затвердження технічної документації по               нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Полтавської сільської ради.
  1. Про затвердження технічної документації по нормативній грошовій оцінці земельної ділянки на території Першотравенської сільської ради.
  2. Про Порядок передачі в оренду майна, що є об’єктом права спільної власності територіальних громад району.
  3. Про заснування літературної Премії імені Юрія Яновського
  4. Про затвердження списку присяжних по Компаніївському районному суду.

На пленарному засіданні депутати, яких на  сесію прибуло 20 із 26 розглянули і прийняли рішення по дев’яти із десяти питань порядку денного. З розгляду було знято питання «Про затвердження районної комплексної програми «Молодь Компаніївщини» на 2016 – 2020 роки»

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного без змін та доповнень.

 

P1020532

Залишити відповідь