На Компаніївщині стартував національно-патріотичний проект “Захисник Кіровоградщини”

imgp9408

Відповідно до Розпорядження обласної державної адміністрації 07 жовтня 2016 року за участю голови Компаніївської районної ради Вадима Спіктаренка та голови Компаніївської районної державної адміністрації Олександра Мороза в Першотравенці стартував районний етап національно – патріотичного проекту «Захисник Кіровоградщини» у рамках якого проходитимуть військові збори юнаків одинадцятих класів.

“Сам проект є унікальним не лише для нашого регіону, але й для всієї України, адже запропонована ініціатором та координатором проекту Олегом Вєтровим система підготовки школярів старшого шкільного віку немає аналогів. Вітаю юнаків з початком проекту, бажаю високих здобутків та перемог”, – зазначив Вадим Спіктаренко.

imgp9419

Головною метою проекту стало створення нової генерації переможців, виховання патріотів, свідомих захисників нашої країни.
За час підготовки діти матимуть змогу пройти навчання з стройової підготовки, тактико-технічної підготовки, спеціальної підготовки, пройти навчання з надання першої медичної допомоги в умовах ведення бою, транспортування поранених.  Військові збори проходитимуть відповідно до програми заходів, за участю координатора проекту Олега Вєтрова, саме за його ініціативи проведено перші військово-патріотичні табори в Кіровоградській області, які були активно підтримані головою Кіровоградської ОДА Сергієм Кузьменком.

imgp9451 imgp9452 imgp9470 imgp9416

Залишити відповідь