Наші артисти – кращі на «Калиновому співі»

Наші артисти – кращі на «Калиновому співі»

    ХХІV Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтва «Калиновий спів» відбувся у Кіровограді. Цього року його учасниками стали 110 колективів області, серед  яких вокальні  ансамблі, дуети, тріо, солісти. Усього в обласний центр  Кіровоградщини  на «Калиновий спів»  з’їхались  близько 2 тисяч учасників – мешканців усіх районів області  та представники  Одеської, Дніпропетровської, Вінницької, Полтавської, Миколаївської  областей.

18740319_303696633387824_827728701975665669_n

Учасників та гостей Всеукраїнського фестивалю-конкурсу вокально-хорового мистецтва “Калиновий спів” привітали голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко та голова обласної ради Олександр Чорноіваненко.

Звертаючись зі сцени обласної філармонії до учасників фестивалю і численної глядацької аудиторії Сергій Кузьменко наголосив, що «Калиновий спів» є тією об’єднавчою духовною силою, яка своєю творчістю надихає людей на добро, на любов, на збереження вікових традицій українського народного мистецтва. Фестиваль-конкурс вокально-хорового мистецтв є «візитівкою» Кіровоградщини, приводом для гордості й захоплення тисяч шанувальників народного аматорського мистецтва.

На фестивалі також були присутні і представники Компаніївської районної ради: заступник голови Компаніївської районної ради Любов Житня та керуючий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова.

   Компаніївські самодіяльні майстри сцени, які взяли участь у фестивалі, вітали учасників свята короваєм, який став гарною прикрасою фестивалю.

   Наші артисти не вперше виборюють високі звання у конкурсі. Проте, цьогорічні досягнення стали найуспішнішими. В скарбниці нагород компаніївської делегації – Диплом І ступеня в номінації «Вокальні дуети»  чоловічого вокального дуету  Компаніївського районного Будинку культури  у складі   Віктора та Владислава  Найди, Диплом ІІ ступеня в номінації «Обдаровані діти» Яни Бевзенко, Диплом ІІ ступеню в номінації «Солісти – вокалісти» Анастасії Поліщук; Диплом ІІІ ступеню в номінації «Художні колективи» у народного аматорського  вокального ансамблю  «Мар’ївчанка» Мар’ївського сільського Будинку культури. А творча делегація району, яка гідно презентувала  себе театральною постановкою живих скульптур, отримала ще й Диплом І ступеня за оригінальність постановки та  краще режисерське виконання.

18765894_303696596721161_5602431534055353084_n

Залишити відповідь