Компаніївка відсвяткувала свій 242-й день народження

Щорічно за традицією в останню неділю травня мешканці Компаніївки відзначають День селища. Саме в цей день з’їзджаються до свого рідного куточка люди, які тут народилися, виросли, де відчули справжню материнську ласку та турботу. В цей день селище, як завжди, радо зустрічає гостей.

З  теплими словами до своїх односельчан  звернувся Компаніївський селищний голова Олександр Маслюков. Вітаючи присутніх  зі святом, Олександр Андрійович подякував тим людям, які небайдужі до проблем громади та беруть активну участь у житті села, зокрема, тим, хто допомагав під час підготовки до святкування. Також  побажав селу розквіту, міцного здоров’я та добробуту громаді, наголосивши, що такі свята дають людям надію на краще життя і спонукають вірити в себе і у свої можливості.

P1050204

У цей день на свято завітав  голова районної ради Вадим Спіктаренко. Він привітав усіх присутніх та зазначив, що добро віддячується добром. Голова районної ради закликав земляків  робити  добрі вчинки, допомагати  один одному. І куди б не закинула доля –  не забувати  про своє рідне селище.  Також подякував селищному голові за організацію свята.

День народження – це свято, коли прийнято приносити подарунки. Одним із них став масштабний проект з оновлення вуличного освітлення у Компаніївці. Народний депутат України Станіслав Березкін подарував громаді сертифікат на сто сучасних світильників. Станіслав Семенович побажав всім присутнім родинного благополуччя, миру, гарного настрою, удачі  та добра.

P1050210

Хочеться вірити, що проведення такого свята стане доброю традицією і в наступні роки, буде щирою фінансова підтримка від меценатів і творча – від людей.

P1050225

Залишити відповідь