Команда Компаніївського району здобула перемогу в обласних змаганнях “Захисник Кіровоградщини”

1410160514

14 жотня 2016 року у День захисника України, в місті Долинська, на  стадіоні “Колос” відбувся фінальнй етапу обласних змагань “Захисник Кіровоградщини”. Старшокласники з 21 району області, продемонстрували свою майстерність у стрільбі, подоланні смуги перешкод, силових вправах, розборі та зборі автоматичної зброї.

Учасників змагань привітав голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко. Звертаючись до школярів, він наголосив, що сьогоднішній день, День захисника України, є справжнім святом всього українського народу, а незламний дух українців є запорукою розбудови вільної європейської країни. Очільник області відмітив, що проект «Захисник Кіровоградщини» не має за мету виховання майбутніх військових, головне його завдання – виховання справжніх патріотів держави – сильних, здорових молодих людей, які знають і поважають духовні цінності, історію та традиції українського народу.

1410160505

Разом із головою Долинської райдержадміністрації, Сергій Кузьменко вручив відзнаку та нагороду команді Компаніївського району, яка стала переможцем у фінальному етапі змагань «Захисник Кіровоградщини», а усім учасникам – пам’ятні подарунки.

1410160502

Залишити відповідь