Зустріч творчої молоді селища з митцями художнього слова

За ініціативи голови районної ради Вадима Спіктаренка та при сприянні Національної Спілки письменників України у Компаніївському відділенні комунального закладу «Компаніївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської районної ради Кіровоградської області відбулась зустріч творчої молоді селища з митцями художнього слова – членом Ради Національної Спілки письменників України нашим земляком із Кропивницького поетом, Олександром Косенком та головним редактором всеукраїнського видавництва «Фонтан казок»  поетом Іваном Андрусяком. Відкриваючи зустріч, голова районної ради Вадим Спіктаренко наголосив, що в районі вдосталь молодих, творчих особистостей, з творчістю яких було б цікаво познайомитись і одноліткам із інших регіонів України. Це, зокрема, підтвердив і районний конкурс на здобуття Премії Віктора Близнеця «Земля світлячків», що продемонстрував високу активність творчих особистостей району і зрілі твори.

P1070378

Учасники зустрічі послухали твори Олександра Косенка та Івана Андрусяка, познайомились із основними темами дитячих творів та видавничою діяльністю всеукраїнського видавництва. Підтверджено наміри про співпрацю між творчою молоддю району та видавництвом.

P1070389

Іван Андрусяк, який має трьох дітей, переконаний, що «Любов до книжки слід прищеплювати з перших місяців життя». Діти та дорослі – отримали під час зустрічі з письменником море позитиву та усмішок! Нікого з присутніх не залишило байдужим знайомство з кумедними, веселими героями автора, адже з ними на сторінках книжок можна пережити чимало  цікавих пригод, навчитися протистояти злу та по – справжньому дружити.

P1050148

Цього ж дня за участі Олександра Косенка, Івана Андрусяка та членів журі літературного конкурсу на здобуття Премії Юрія Яновського відбулось засідання журі, яке дало старт літературному конкурсу імені Юрія Яновського 2017 року. прийом творів на здобуття Премії здійснюватиме районна рада на протязі двох місяців, починаючи з 15 травня 2017 року.

P1070435

P1050166

Залишити відповідь