Зустріч-презентація номінантів на здобуття літературної премії імені Юрія Яновського.

07 вересня 2017 року у приміщенні Компаніївського районного будинку культури відбулася зустріч-презентація номінантів на здобуття літературної премії імені Юрія Яновського.

У презентації взяли участь голова районної ради Вадим Спіктаренко, заступник голови районної ради Любов Житня, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова, член Правління національної спілки письменників України Олександр Косенко, видатні письменники України та Кіровоградщини, зокрема номінанти премії, науковці і представники громадськості.

????????????????????????????????????

Премія зі статусом всеукраїнської заснована Компаніївською районною радою у червні 2016 року. Це творча відзнака, якою нагороджуються літератори за твори, що відповідають високим художнім критеріям, є зразком оригінального стилю, культури мови та несуть гуманістичні ідеали, спрямовані на збагачення історичної спадщини народу, державотворення та демократизацію суспільства. Відповідно до положення, літературна премія вручається щорічно, у першій декаді вересня (її вручення приурочено до дня народження Юрія Яновського, який з’явився на світ 27 серпня 1902 року) у трьох номінаціях “Романи, повісті”, “Поезія”, “Мала проза”. Переможцям присвоюється звання лауреата, вручається відповідний диплом, почесна відзнака Компаніївської районної ради та грошова частина премії

Усього на здобуття премії було висунуто 32 кандидата. Серед них і земляки письменника – члени літературної студії “Вершники”, що діє при Компаніївській районній газеті “Степовий край”.

Напередодні презентації журі літературної премії на своєму засіданні визначило переможців не тільки у трьох встановлених номінаціях, а й у інших номінаціях ініційованих головою Компаніївської районної ради Вадимом Спіктаренком, народним депутатом України Станіславом Березкіним та директором ТОВ «РосАгро» Романом Моцним.

Голова Компаніївської районної ради, який одночасно є головою журі з присудження літературної премії імені Юрія Яновського, Вадим Спіктаренко звернувся з привітальними словами: «Ми плідно працювали над тим, щоб після довготривалої перерви знову вручити письменницьку премію імені Юрія Яновського. Я дуже радий, що до нас завітали такі поважні люди, які продемонструють свої твори, і ми долучимося до прекрасного…»

????????????????????????????????????
Також голова районної ради подякував Олексію Кононенку за подаровані книги Компаніївській бібліотеці.

Звертаючись до присутніх та, в першу чергу, до лауреатів премії, Олександр Косенко наголосив на необхідності  підтримки талановитої та обдарованої молоді і подякував усім причетним до такої благородної справи, побажав лауреатам мати свого вдячного читача та нових творчих здобутків і визнань на літературній ниві.

????????????????????????????????????
Під час проведення заходу номінанти презентували свої твори. В залі царила приємна, дружня атмосфера.

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

????????????????????????????????????

Залишити відповідь