Звіт депутата Кіровоградської обласної ради Хільченка С.В.

Звіт депутата Кіровоградської обласної ради Хільченка С.В.

«Вже минуло більше року як мене було обрано депутатом Кіровоградської обласної ради по Компаніївському виборчому округу Відразу хочу зазначити, що виявлену високу довіру я постійно підкріплюю реалізацією делегованих мені прав у межах депутатських повноважень, наданих Законом України «Про статус депутатів місцевих рад», відстоюючи інтереси мешканців даного округу.

Саме питання покращення життя і добробуту жителів Компаніївського району набули для мене особливого значення. Протягом року постійно працювала Громадська приймальня, робота якої мені допомагала бути ближчим до проблем жителів виборчого округу. Так, за звітний період до мене звернулося близько 400 земляків. В основному людей хвилювали питання освіти, надання медичної допомоги та придбання ліків. Доводилося вирішувати проблеми вимушених переселенців, інвалідів та учасників АТО, комунально-побутові негаразди. Всі звернення мають документальне підтвердження. Люди часто звертаються з проханням про фінансову допомогу. Протягом 2016 року одноразову адресну грошову допомогу на лікування отримали 20 мешканців Компаніївського району.

А взагалі основним завданням у здійсненні своєї депутатської діяльності я вважаю не тільки забезпечення своєчасного, обґрунтованого вирішення звернень та скарг громадян, а й вивчення причин, які породжують їх, і внесення своїх пропозицій до відповідних органів влади щодо їх усунення. Як голову правління ПАТ «Ліки Кіровоградщини» мене особливо хвилює питання медичного обслуговування та забезпечення медичними препаратами сільських амбулаторій та ФАПів. Зокрема, до ПАТ «Ліки Кіровоградщини», який я очолюю, звернувся головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги з проханням заключити договори на забезпечення сільських закладів препаратами першої медичної допомоги. 19 ФАПам надано необхідні препарати та подаровано тонометри і електрочайники, надано допомогу на проведення ремонтних робіт.

Як відомо, громада живе повноцінним життям лише тоді, коли в ній функціонують всі необхідні заклади соціальної сфери. Разом із головою районної ради Вадимом Спіктаренком, пріоритетом діяльності якого є розширення мережі дошкільних навчальних закладів в районі, вирішував питання зміцнення матеріально-технічної бази навчальних закладів району:

на 50-річчя Лозуватської ЗОШ подарував комп’ютер;

закупив спортивний інвентар та будматеріали для ремонту актової зали Живанівської ЗОШ, вхідні двері Компаніївській ЗОШ І-ІІ ступенів, 4 шини для автобуса Голубієвицької ЗОШ;

подарував принтери для Компаніївської музичної школи та Зеленівської, Полтавської, Сасівської ЗОШ;

придбав меблі для навчальних кімнат технікуму ветеринарної медицини, Роздольського дитячого садка;

забезпечив посудом Живанівський дитячий садок;

до Дня вчителя всі 19 шкіл району отримали в подарунок медичні аптечки та ін.

DIGITAL CAMERA

Протягом 2016 року в районі відкрито навчально-виховний комплекс «Сасівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад» та другу групу Полтавського дитячого садка. Йдуть до завершення роботи зі створення Виноградівського НВК. Під час урочистого відкриття дошкільних закладів презентував вихованцям довгоочікувані подарунки: в с.Сасівці – електроплиту, в Полтавці -20 покривал на ліжка.

IMGP8761-1-1024x680

Окремої уваги заслуговує  робота, проведена мною, яка спрямована на заохочення, оздоровлення дітей, організацію та проведення розважальних заходів: Нового року, Різдва Христового, Дня захисту дітей, 8 Березня та інше. Аби створити святковий настрій, більше 200 вихованців дошкільних закладів селища отримали від мене Новорічні подарунки. Напередодні Хрещення Господнього завітав до багатодітних родин та Будинків сімейного типу із селища Компаніївка, сіл Сасівки, Червоновешки, Роздолля. Поспілкувався із сім’ями, привітав зі святом, подарував подарунки. І це не межа. Діти – це наше майбутнє, і я докладу ще більше зусиль, щоб наші діти пишались своєю Державою.

Діти-1

Компаніївщина – це мій рідний край, де я народився і виріс, і який дав мені путівку в життя. Не викликає жодних сумнівів, що для комфортного життя людей потрібні школи та дитячі садки. Не менш важливо, щоб у їхньому селі чи селищі був заклад культури, де вони могли б гарно провести вільний час. Я часто буваю в клубних закладах та бібліотеках району і, звичайно ж, допомогаю поліпшити їх матеріально-технічну базу. Тож я намагався не пропускати свята, які проводили мої земляки та надавав допомогу у проведенні Районного свята театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти», Дня села Виноградівка, Новорічного карнавалу в Софіївському Будинку культури, вручення літературної премії імені Юрія Яновського, Новорічних віншувань, Дня захисника України та ін. На урочистостях з нагоди 8 Березня разом з найщирішими побажаннями добра, любові і родинного благополуччя, презентував 5 коп’ютерів.

Також підтримував відповідну роботу щодо проведення заходів, необхідних для реабілітації учасників АТО, інвалідів, ветеранів війни та праці. Протягом року постійно співпрацював із Громадською організацією учасників АТО, районною організацією інвалідів «Союз організацій інвалідів України» та радою ветеранів. На День інваліда, День людей похилого віку, День захисника України за моєї підтримки організовано Вогники та вручено подарунки, солодощі, ліки. Організував забезпечення даних організацій комп’ютерною технікою. Разом з місцевими агровиробниками вдалось вирішити ще одне наболіле питання – придбання житла Інваліду дитинства з села Антонівка та ремонту будинку в селі Живанівка, де мешкає дитина-інвалід. Відповідно до діючої державної програми сприяв організації лікування хворого на гепатит «С» сина учасника АТО, жителя с. Сасівка.

PICT7270-1-e1461665674615

Переконаний, що дуже важливим для наших громад є і розвиток місцевого спорту. Завжди намагаюся підтримати спортивний рух на Компаніївщині: надав допомогу у проведенні змагань з футболу, придбанні спортивного інвентарю, обладнанні спортивних площадок.

Зупинятися на досягнутому не маю наміру. Обіцяю, що і надалі робитиму все для того, щоб наша Компаніївщина ставала кращою, а її мешканцям жилося комфортніше. Надалі по можливості частіше буду зустрічатись із виборцями, і в рамках своїх повноважень допомагати у вирішенні побутових та соціальних проблем громади вцілому і кожного виборця зокрема.

Висловлюю щиру подяку всім виборцям за допомогу і підтримку. Вірю в те, що спільними зусиллями ми зможемо багато чого зробити на користь громади».

Залишити відповідь