Голова районної ради привітав ветерана з 94-річчям

05 травня, напередодні  72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні Компаніївська районна рада привітала з 94-річчям людину, яка крок за кроком, разом з мільйонами побратимів під час Великої Вітчизняної війни відвойовувала мир і спокій, незалежність і свободу

Сьогодні, свій 94-й ювілей відзначив Кондрашов Федір Гурійович, учасник бойових дій Великої Вітчизняної війни, поважний ветеран, людина із значними досягненнями та неабияким бойовим, трудовим і життєвим досвідом.

IMG_20170505_112721

Привітати ветерана з днем народження, завітали голова Компаніївської районоої ради Вадим Спіктаренко, голова районної організації ветеранів України  Алла Башкатова.

Справжня повага та гордість переповнювали  голову районної ради, бо перед ним людина, яка захистила Батьківщину від фашистської навали, яка виборювала мир для рідної країни.

І до сьогодні, сивочолий ветеран, понад пережите, понад усі труднощі, які випадали йому на долю, нелегку працю у післявоєнні роки, пам’ятає ціну Перемоги.

IMG_20170505_112747

Захоплюючись мужністю Федора Гурійовича, його патріотичним духом, голова районної ради, побажав ветерану найперше міцного здоров’я та довголіття. І понад хвороби, які час від часу наступають, побажав витримки. «Ми вдячні за Перемогу. Вдячні за відданість Батьківщині».

За особисту мужність і патріотизм, незламність духу і відвагу проявлену в боротьбі з фашистськими загарбниками, турботу про спадкоємність поколінь, патріотичне виховання молоді та з нагоди 72-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій Світовій війні Кондрашова Федора Гурійовича нагороджено Грамотою Компаніївської районної ради.

IMG_20170505_112833

Залишити відповідь