Голова районної ради взяв участь у засіданні літературної студії “Вершники”

DIGITAL CAMERA

19 серпня голова районної ради Вадим Спіктаренко взяв участь у засіданні літературної студії «Вершники». На засіданні підвели підсумки участі членів студії у Всеукраїнському літературному конкурсі імені Ю.Яновського, окреслили шляхи подальшої діяльності і співпраці творчої інтелігенції району і влади.

Вадим Спіктаренко привітав членів літературної студії «Вершники» з успіхом у літературному конкурсі, побажав нових творчих успіхів і досягнень. За його словами, керівництво Національної спілки письменників України (а в урочистостях взяли участь голова НСПУ М.Сидоржевський та декілька членів правління НСПУ), члени журі та гості високо оцінили рівень творів учасників і якість проведення конкурсу, що дасть змогу  наступного року вийти на більш високий і якісний рівень. Під час зустрічі голова районної ради та голова районної організації ветеранів України Алла Башкатова вручили нагороди членам літературної студії, яких вони удостоєні за активну пропаганду української культури, літератури і мистецтва. Серед нагороджених – Н.Дубіна, В.Полтавський, Т.Соболь. В Спіктаренко повідомив, що захоплюється творами земляків, особливо поезією В.Браїлова, А.Коваленко та Ю.Ахмедової. Член літстудії «Вершники» В.Браїлов подарував В.Спіктаренку збірку своїх поезій «Цей соняшник», що була представлена на літературному конкурсі імені Ю.Яновського, натомість Вадим Спіктаренко зауважив, що в його робочому кабінеті знаходяться твори всіх членів літстудії «Вершники», що вийшли друком за останні роки. Цього ж засідання відбувся творчий портрет члена літературної студії «Вершники» В.Полтавського, який став переможцем конкурсу у номінації «Патріотична поезія». Свої нові твори прочитали на засіданні члени студії А.Коваленко, В.Браїлов, Г.Голтвян, Н.Дубіна, О.Розганяєва.

   В ході обговорення перспектив розвитку літератури і мистецтва прийнято рішення про заснування нової (районної) літературної премії імені Віктора Близнеця. Премія буде присуджуватись у двох номінаціях – твори для дітей та дитячі твори, що дасть змогу взяти участь у конкурсі і найменшим мешканцям Компаніївщини. Враховуючи те, що 2017 рік буде роком 115-ої річниці з дня народження Ю.І.Яновського, прийнято рішення про оголошення в 2017 році Року Ю.Яновського.

   За наслідками поданих творів до складу літературної студії «Вершники» прийнято нових членів О.Колтунова та А.Луговську. Чергове засідання  студії відбудеться о 10 годині 12 листопада в бібліотеці районного Будинку культури. До участі в засідання запрошено лауреата Всеукраїнської літературної премії імені Ю.Яновського в номінації «Поезія» Артема Луценка.

DIGITAL CAMERA

Залишити відповідь