Голова районної ради Вадим Спіктаренко привітав школярів Компаніївської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів зі святом останнього дзвоника

Для більшості школярів останній шкільний дзвоник – це змога відпочити, загартувати себе, набратися сил. А для юних випускників – це початок дороги у нове, доросле, самостійне життя. 31 травня у Компаніївській загальноосвітній школі І-ІІ ступенів пролунав останній дзвінок.

Щоб привітати учнів із закінченням навчального року, а випускників із початком дорослого життя, до школи  завітали керівники  району та запрошені гості, а саме:  голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко, голова Компаніївської районної державної адміністрації Олександр Мороз, Компаніївський селищний голова Олександр Маслюков, начальник відділу освіти, молоді та спорту Компаніївської районної державної адміністрації Микола Вовк, депутат Компаніївської районної ради Сергій Стародубцев.

P1070566

З вітальним словом до присутніх  звернувся голова районної ради Вадим Спіктаренко, щиро та тепло привітав  зі святом останнього дзвоника педагогічний та учнівський колективи школи, батьків. Особливі напутні слова голова районної ради адресував випускникам, зазначивши, що зараз перед ними відповідальний період, коли потрібно зробити вірний вибір і в подальшому бути готовими до самостійних рішень та дорослих вчинків.

Після вітальних слів Вадим Володимирович подарував шкільній бібліотеці книги талановитого письменника Івана Андрусяка.

P1070572

  P1070579

   В ході святкового заходу відмінникам навчання, активістам шкільного життя, переможцям предметних олімпіад і спортивних змагань, конкурсів різних рівнів директор школи  Валентина Василівна разом з начальником відділу освіти молоді та спорту Миколою Миколайовичем вручила грамоти та відзнаки.

P1070602

На завершення свята випускники подарували гостям свята запальний танець, який у присутніх залишив незабутні враження.

P1070614 P1070610

 

 

Залишити відповідь