Голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко привітав випускників Компаніївського коледжу ветеренарної медецини із завершенням навчання у коледжі та початком нового етапу в їхньому житті

23 червня у Компаніївському коледжі ветеринарної медицини відбувся випускний вечір. За доброю традицією, до педагогічно-студентської спільноти додалося багато гостей

Привітати випускників коледжу з важливою подією в їхньому житті прийшли голова районної ради Вадим Спіктаренко, директор коледжу ветеринарної медицини Григорій Гордієнко, батьки випускників та багато інших гостей.

З щирим напутнім словом звернувся до випускників директор  Компаніївського коледжу ветеринарної медицини Григорій Гордієнко. Він побажав юнакам та дівчатам реалізації всіх їхніх мрій та задумів, міцного здоров’я, успіхів. У своєму виступі з приємністю відзначив, що випускники показали достойні результати на державних іспитах.

Із завершенням навчання у коледжі та початком нового етапу в їхньому житті привітав  випускників голова Компаніївської районної ради Вадим Спіктаренко: «Здобувши обрану професію, зараз ви стоїте на порозі нових досягнень та звершень в особистому та професійному плані. Попереду роки випробування, становлення, самоствердження і тому дуже  важливо, щоб ви змогли реалізувати свої знання, знайти  своє місце у нашому непростому, наповненому буденними  труднощами житті»

P1070799

Благословив на доросле життя випускників настоятель Компаніївської Свято-Покровської церкви митрофоний протоієрей Отець Ігор.

P1070814

Випускники дякували своїм наставникам, всьому  педагогічному колективу, адміністрації за їхню працю, мудрість, професіоналізм, турботу про кожного студента.

Музичні номери у виконанні випускників та студентів молодших курсів, напутні слова кураторів груп, благословення найрідніших людей – батьків, незабутній випускний вальс – все створювало атмосферу свята зі щемливими нотками смутку через прощання із коледжем, який став для випускників другим домом, студентськими друзями, викладачами.

P1070826

Залишити відповідь