Візит голови Компаніївської районної ради Вадима Спіктаренка до сімей загиблих учасників АТО

За час проведення антитерористичної операції на сході України громада Компаніївського району втратила п’ять своїх найкращих синів.

Але біль рідних за синами, чоловіками, батьками – вічний. Родини загиблих військових потребують неймовірної уваги, адже істиною стали слова: „Герої не вмирають, допоки їх пам’ятають”.

Не маємо права забувати, на який подвиг заради нас із вами пішли хлопці. Їхні батьки виховали справжніх патріотів.

6xSmKiUy8QI

14 квітня 2017 року голова районної ради Вадим Спіктаренко, заступник голови районної ради Любов Житня та головний спеціаліст управління Компаніївського РВК Ігор Крикун відвідали сім’ї загиблих учасників АТО. Зокрема, керівники району завітали до дружини загиблого воїна АТО Чмихайленка Валерія – Вікторії а також до бабусі Ярослава Павлюка, що віддав своє життя за цілісність нашої України – Качаліної Тетяни Тимофіївни.

Під час зустрічі із рідними загиблих воїнів керівники району поцікавилися  їхнім матеріальним становищем та проблемами, котрі постають перед ними в умовах складного сьогодення. Також кожна сім’я отримала ( за рахунок спонсорських коштів голови правління ВСК «Колос» Болюка Анатолія Васильовича, ПП Горчак Клавдії Анатоліївни та голови РСТ Жученка Миколи Леонідовича)  матеріальну допомогу у вигляді продуктів харчування.

Сім’ї загиблих висловили вдячність за допомогу та моральну підтримку. Ділячись спогадами, зазначили, що, захищаючи державний суверенітет та територіальну цілісність України, їх рідні загинули немарно та ціною свого життя наблизили час Перемоги.

FjIhZtT4xJo

Залишити відповідь