Відбулося засідання комісії з питань призначення районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам

13 вересня 2018 року в кабінеті голови районної ради відбулося засідання комісії з питань призначення районних премій обдарованим учням та педагогічним працівникам під головуванням голови районної ради, голови комісії – Вадима Спіктаренка.

З одинадцяти членів комісії присутніх було дев’ять.

20180913_150516

На порядок денний винесено одне питання:

  1. Про присудження районних премій педагогічним працівникам, які підготували призерів третього етапу Всеукраїнських олімпіад та конкурсу захисту МАНУМ.

Члени комісії висловили свої думки та пропозиції і після довгих обговорень, комісія вирішила рекомендувати фінансовому управлінню районної державної адміністрації виділити кошти на преміювання педагогічних працівників, які підготували призерів третього етапу Всеукраїнських олімпіад, конкурсу захисту МАНУМ та фахових конкурсів з педагогічної майстерні, а саме:

  1. Мараховську Тамару Миколаївну – Вчителя української мови та літератури (Олімпіада з української мови та літератури)
  2. Дубину Валентину Іванівну – Вчителя української мови та літератури (Олімпіада з української мови та літератури)
  3. Гирбу Віктора Анатолійовича – Вчителя історії (Олімпіада з історії)
  4. Гирбу Антоніну Вікторівну – Вчителя історії (Олімпіада з історії)
  5. Колтунову Наталію Павлівну – Вчителя англійської мови (Олімпіада з англійської мови)
  6. Ахмедову Юлія Нодіржонівну – Керівника філії МАН (МАНУМ секція українська література)
  7. Полтавець Світлану Владиславівну – Керівника гуртка (МАНУМ секція ЛІСОЗНАВСТВО)
  8. Скрипніка Генадія Захаровича – Вчителя «Захист Вітчизни» (Обласний етап дитячо-юнацької військово –патріотичної гри «Сокіл» «Джура»)
  9. Кореня Станіслава Володимировича – Вчителя «Захист Вітчизни» (Обласний етап дитячо-юнацької військово –патріотичної гри «Сокіл» «Джура»)
  10. Сагач Наталію Володимирівну – Методиста ЦДЮТ (Всеукраїнський конкурс «Джерело творчості в номінації «методист 2018»)
  11. Діхтяр Світлану Василівну – заступника директора з навчально-виховної роботи Нечаївської ЗШ І-ІІІ ступенів (Обласний конкурс управлінської майстерності)
  12. Волошину Наталію Іванівну – Вчителя фізики (Обласний тур всеукраїнського конкурсу «Учитель року» (ІІІ місце))
  13. Непрозвану Інну Миколаївну – Керівника гуртка «Іграшки» (Новорічно-різдв’яна виставка-конкурс «Новорічна композиція» » (ІІ місце))
  14. Пашкевич Інну Петрівну – Керівника гуртка «Юні друзі природи» (Всеукраїнська акція «День зустрічі птахів» (ІІ місце))
  15. Шаповалова Лілія Вікторівна – Керівника гуртка «Природознавці» (Всеукраїнський заочний конкурс-огляд внутрішнього та зовнішнього озеленення навчальних закладів «Галерея кімнатних рослин» (ІІ місце))

Залишити відповідь