Відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики

Сьогодні, 12 вересня у кабінеті голови районної ради під головування заступника голови постійної комісії Миколи Стадника відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань охорони здоров’я, материнства та дитинства, соціальної політики, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів та освіти, науки, культури, туризму, спорту, у справах сім’ї, молодіжної політики. В її роботі взяли участь: голова районної ради Вадим Спіктаренко, голова районної державної адміністрації Олександр Мороз,заступник голови районної ради Любов Житня, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Антоніна Романова, заступник голови районної державної адміністрації Алла Олійник, начальник відділу освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Микола Вовк.

P1070994

На засіданні комісії було розглянуто такі питання:

  1. Про розгляд звернення трудового колективу Мар’ївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Компаніївської районної ради та Зеленівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Компаніївської районної ради.
  2. Про розгляд звернення Колтунової С.В. та Михайлюти Л.В. щодо недопущення припинення функціонування 8-го класу Живанівського відділення КЗ «Компаніївське НВО»

Члени комісії розглянули надані пропозиції та прийняли відповідні рішення.

P1070995

Залишити відповідь