Відбулися урочистості з нагоди 21-ї річниці Конституції України

27-го червня, напередодні відзначення 21-ї річниці Конституції України у студентському клубі коледжу ветеринарної медицини відбулися урочистості.

У заходах взяли участь голова районної ради Вадим Спіктаренко, перший заступник голови районної державної адміністрації Олександр Ткаченко, представники апарату районної ради і районної державної адміністрації та її структурних підрозділів, громадськість та інші. Святкування розпочалося на урочистій ноті під звучання Державного Гімну України.

Усіх присутніх у залі, з нагоди свята, щиро привітав голова районної ради Вадим Спіктаренко. У своєму виступі він зазначив: «День прийняття Конституції – це не просто рядок з біографії країни. Це частина нашого сьогодення. Навчившись жити за Конституцією, ми зможемо уникнути багатьох помилок і зробити наше життя більш гідним і справедливим у всіх сферах. Ми прагнемо, щоб задекларовані права стали реальністю, щоб люди почувалися захищеними і впевнено дивилися у майбутнє».

P1070832

Цього ж дня, спільно з першим заступником голови районної державної адміністрації Олександром Ткаченком, голова районної ради вручив Почесну грамоту Компаніївської районної ради та Компаніївської районної державної адміністрації Цуран Марії Дмитрівні – Мар”ївському сільському голові, за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток підзвітної території, активну громадську позицію, та на відзначення 21-ї річниці Конституції України.

Також Грамотою Компаніївської районної ради нагороджено Бабошу Оксану Анатоліївну, Біду Лідію Іванівну, Чорненко Валентину Іванівну, Шинкаренко Анатолія Івановича, Ястремського Валерія Олександровича, за активну громадянську позицію, сумлінну працю, ініціативність. Подякою Компаніївської районної ради нагороджено Виставну Юлію Миколаївну, Карпушкіну Валентину Василівну, Назарян Світлану Михайлівну, Приступу Ірину Іванівну, Хоміцьку Оксану Романівну.

P1070855

Після урочистої частини відбувся святковий концерт з чудовими номерами, які підготували аматори сцени Компаніївського районного Будинку культури та запрошені артисти.

P1070864

Залишити відповідь