Відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери

Традиційно в першу неділю листопада держава і суспільство вітають людей, професійним обов’язком яких є захист прав і свобод соціально незахищених верств населення, щоденна турбота про пенсіонерів, ветеранів і інвалідів, дітей і молодь, вирішення питань зайнятості, оплати праці, призначення пенсій, державних компенсацій та інших соціальних виплат.

p1060619

Сьогодні, 4 листопада, у залі засідань Будинку Рад відбулися урочистості з нагоди Дня працівників соціальної сфери.

Привітав працівників галузі голова районної ради Вадим Спіктаренко. У своєму вітальному слові він висловив слова глибокої поваги та вдячності усім представникам соціальної сфери району за той вагомий внесок, який вони роблять своєю щоденною працею, опікуючись проблемами мешканців краю.

p1060620

Крім того, голова районної ради Вадим Спіктаренко за високий професіоналізм, сумлінну працю, та на відзначення Дня працівника соціальної сфери оголосив Подяку Компаніївської районної ради представникам соціальної сфери району.

p1060625

Гарний святковий настрій присутнім, протягом заходу, забезпечували  дуети «Натхнення», «Солодка ягода» , жіноча  вокальна група «Черешеньки» та артисти народної художньої самодіяльності.

p1060629 p1060630 p1060643

Залишити відповідь