Відбулася чергова дев’ятнадцята сесія районної ради

P1080051 19 вересня 2017 року відбулася чергова дев’ятнадцята сесія районної ради. Головував на засіданні очільник районної ради Вадим Спіктаренко. В роботі пленарного засідання взяли участь депутати районної ради, начальники управлінь, відділів райдержадміністрації, селищний, сільські голови, працівники виконавчого апарату районної рад, ЗМІ, представники педагогічних та бітьківських колективів Мар’ївської І-ІІІ ступенів і Зеленівської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Перед початком засідання депутати одноголосно зняли з порядку денного два питання: «Про зміни  в мережі загальноосвітніх навчальних  закладів» та «Про погодження призначення на посаду директора комунального закладу «Мар”ївське навчально-виховне об’єднання» Компаніївської районної ради Кіровоградської області.

У ході пленарного засідання було розглянуто 20 питань порядку денного, які були детально опрацьовані попередньо – на Президії районної ради.

Дискусії виникли при обговоренні депутатських запитів депутатів районної ради Чабан Н.В. та Стадника М.В.

Одноголосно депутати підтримали усний запит Демиденка І.Л. стосовно звернення до директора УКРПОШТИ та голови ОДА щодо забезпечення послугами поштового зв’язку села Наглядівка.

P1080058

Традиційно районні обранці вносили зміни до рішення районної ради від 22 грудня 2016 року №110  «Про районний бюджет на 2017 рік”. Внесли зміни до Програми «Призовник» на 2017-2018 роки, затвердили технічні документації по нормативно-грошовій оцінці різних територій.

В результаті своєї роботи депутати місцевого представницького органу ухвалили проекти рішень з більшості питань порядку денного з внесеними змінами та доповненнями.

P1080044

Залишити відповідь